foto: Publicitātes
Sākas pieteikšanās  ZZ Čempionātam 2018 – Vislatvijas  skolēnu sporta un prāta sacensībām
2018. gada 12. marts, 09:30

Sākas pieteikšanās ZZ Čempionātam 2018 – Vislatvijas skolēnu sporta un prāta sacensībām

Jauns.lv

Sākas pieteikšanās ZZ Čempionāta 12. sezonai,  kas  2018. gadā solās būt vēl grandiozāka. ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru šogad apmeklētības ziņā varēs sacensties tikai Dziesmu un deju svētki.

Sākas pieteikšanās ZZ Čempionātam 2018

Sākas pieteikšanās ZZ Čempionāta 12. sezonai, kas 2018. gadā solās būt vēl grandiozāka. ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir ...

gallery icon
11

Spēļu 12. sezonā plānots iesaistīt teju 30 000 skolēnu, puse jeb 15 000 no kuriem varēs piedalīties ZZ Čempionāta lielajā finālā.  

“Pirms 11 gadiem “Tele2” pieņēma savā paspārne ZZ Čempionātu kā jaunu, mazu, bet ļoti perspektīvu projektu. Toreiz mēs tikai varējām sapņot par to, ka no pasākuma 100 skolēniem tas pārtaps par vienu no galvenajām mūsu uzņēmuma sociālajām iniciatīvām. Šobrīd tā ir mūsu platforma sarunai ar jauniešiem, kurā savas zināšanas un vērtības varam nodot nākamajām paaudzēm,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. 

Vislatvijas skolēnu sporta un prāta sacensību ZZ Čempionāta 12. sezonu iezīmē vairāki jaunumi un patīkami pārsteigumi.

Dalībniekus sagaida trīsreiz lielāks fināls, kas šogad norisināsies no 24. līdz 26.maijam un piesaistīs 540 klases, kā arī jauna fināla norises vieta - sporta kompleksā “333”. ZZ Čempionāts  2018. gadā turpinās ne vien izklaidēt, bet arī izglītot skolēnus – aizraujošā formā mācīsimies fiziku, elektrodrošību, riteņbraukšanu, apgūsim viedās tehnoloģijas u.c. Protams, neizpaliks arī aizraujošas un pat ekstrēmas atrakcijas. Skolēnus sagaida arī īpašs muzikāls pārsteigums – finālā uzstāsies mīlētā jauniešu grupa Bermudu Divstūris. 

Trīs reizes lielāks dalībnieku skaits, jauna norises vieta un populāru mūziķu koncerts nav vienīgās izmaiņas ZZ Čempionāta norisē. 12. sezonas dalībnieki tiks pārsteigti arī ar pusfināla posma konceptu, kas šoreiz būs digitāls un ļaus lielākam klašu skaitam pārvarēt mājasdarba izpildes posmu. Pusfināls norisināsies trīs nedēļu garumā, paredzot uzdevumu saņemšanu interneta vidē. Taču visi uzdevumi nebūs jāpilda digitāli. Pusfinālisti darbosies arī fiziski, digitāli iesūtot uzdevuma izpildes rezultātus. 

Kā jau ierasts, sacensības par galvenajām ZZ Čempionāta balvām norisināsies starp 5.-12. klašu grupām. Jau otro gadu ZZČ aicināti piedalīties arī sākumskolas skolēni, kuriem tā ir lieliska iespēja izjust spēļu atmosfēru un iemācīties sadarboties komandā, kā arī labāk iepazīt klasesbiedrus. Pieteiktie ZZČ var līdz šī gada 25.martam mājaslapā zzcempionats.lv