33minūtes
06sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Itālijas šorttrekiste Fontana tiek kronēta par olimpisko spēļu čempioni 500 metru distancē
Olimpiskā čempione itāliete Arianna Fontana.

Par Phjončhanas olimpisko spēļu čempioni šorrtrekā 500 metros sievietēm otrdien tika kronēta itāliete Arianna Fontana.

Itālijas šorttrekiste Fontana tiek kronēta par oli...

Sudraba medaļu izcīnīja nīderlandiete Jara van Kērkofa, bet bronzu guva kanādiete Kima Butāna.

Fontana finālā 500 metru distanci veica 42,569 sekundēs, van Kērkofa atpalika 0,687 sekundes, bet Butāna bija 1,312 sekundes lēnāka.

Sākotnēji otrā finišēja mājiniece Minjona Čoi, taču viņa tika diskvalificēta

Kā vēstīts, sestdien 1500 metru distancē vīriem uzvarēja Dienvidkorejas sportists Hjodžuns Lims, kamēr Roberto Puķītis izcīnīja 13.vietu.

Phjončhanas olimpiskās spēlēs tiks sadalīti 102 medaļu komplekti 15 dažādos sporta veidos. Kopumā šajā Olimpiādē piedalīsies 92 valstis, bet uz starta dosies teju 3000 sportisti.