Basketbols
2018. gada 17. janvāris, 18:55

Dāvis Bertāns cer uzlabot arī savu sniegumu aizsardzībā

LETA

Latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns pēc vairākām spožām Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēm uzbrukumā, cer uzlabot arī savu sniegumu aizsardzībā, vēsta portāls "expressnews.com".

Bertāns sešās no astoņām janvāra spēlēm sametis vismaz desmit punktus un vienā pat izcēlās ar 28 punktiem.

Tomēr svētdien, kad "Spurs" viesos ar 99:102 zaudēja vienai no līgas vājākajām komandām Atlantas "Hawks", pamatlaika pēdējā minūtē tieši pret latvieti divus svarīgus grozus guva vācietis Deniss Šrēders.

"Tā vienmēr bijusi viņa vājākā lieta," atzinis "Spurs" galvenais treneris Gregs Popovičs. "Tomēr viņš sāk saprast kā kustināt kājas, kā nepārkāpt noteikumus un kā rīkoties, lai laicīgi tiktu pareizajā pozīcijā."

"Es cenšos vairāk domāt par aizsardzību," Bertāns nenoliedz, ka šis spēles elements viņam sagādā problēmas. "Sezonas laikā nevari kļūt fiziski daudz spēcīgāks vai arī ātrāks. Jācenšas spēlēt individuāli pret katra spēlētāja stiprajām un vājajām īpašībām."

Uzbrukumā Bertāns kopš Jaunā gada vidēji iemetis 12,6 punktus, trāpot 23 no 47 izmestajiem tālmetieniem.

Nākamajā mačā "Spurs" trešdien Ņujorkā viesosies pie Bruklinas "Nets" komandas. Kopvērtējumā vienība ar 29 panākumiem 45 cīņās šobrīd ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.