Viljam „hat trick”, Spānija grauj Azerbaidžanu
2009. gada 10. jūnijs, 13:01

Trīs vārtus Spānijas futbola izlases labā pārbaudes spēlē ar Azerbaidžānas valstsvienību otrdien guva Davids Vilja, palīdzot savai komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 6:0 (3:0).

„Valencia” kluba uzbrucējs „hat trick” sasniedza jau pirmajā puslaikā, ar precīziem sitieniem izceļoties mača 34., 38. un 45.minūtē. Trešos vārtus Vilja guva realizējot 11 metru soda sitienu.

Otrajā puslaikā Spānijas izlases labā ar precīziem sitieniem izcēlās Alverts Riera, Daniels Giza un Fernando Toress.

Šī bija jau 32.spēle pēc kārtas, kurā Spānijas izlase nav cietusi zaudējumu.

Pašreizējie Eiropas čempioni pēdējo neveiksmi cieta 2006.gada novembrī, kad ar 0:1 piekāpās Rumānijas futbolistiem, turklāt Spānijas izlasei šī bija arī 12.uzvara pēc kārtas.

Savukārt trīs vārtu autors šajā spēlē Vilja, kurš Spānijas izlases rindās aizvadījis tikai 44 mačus, kopumā guvis jau 28 vārtus, kļūstot par visu laiku trešo rezultatīvāko spēlētāju valstsvienībā. Otrs visu laiku rezultatīvākais Spānijas izlases spēlētājs ar 29 gūtajiem vārtiem ir Fernando Hierro, bet līderis ar 44 vārtiem ir Rauls.

LETA/ Foto: AFP/LETA