Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas handbolisti uzvar pasaules čempionus

2009. gada 21. jūnijā 21:09 2009. gada 21. jūnijā 21:09

Latvijas izlase ar uzvaru 27:24 pār olimpiskajiem un pasaules čempioniem Francijas handbolistiem svētdien Rīgā noslēdza dalību 2010. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīrā.

Abas komandas spēlē nebija spēcīgākajos sastāvos, jo cīņas iznākums vietu sadalījumu grupā vairs nevarēja ietekmēt. Latvijai rezultatīvākais spēlē ar astoņiem vārtiem bija Valdis Gūtmanis.

Francijas handbolisti grupā finišēja pirmie, bet Latvijas izlase ieņēma 4. vietu piecu komandu konkurencē. Finālturnīram no grupas kvalificējās Francija un otrās vietas ieguvēja Čehija. Trešā finišēja Portugāle, bet pēdējā vietā palika Luksemburga.