Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Spēkavīru Čempionu līgas finālā Kazeļņiks otrais

Citi sporta veidi
2009. gada 16. novembrī 10:38 2009. gada 16. novembrī 10:38
 
Nedēļas nogalē Ukrainā notika Pasaules spēkavīru Čempionu līgas fināls, kurā Latviju pārstāvēja ogrēnietis Agris Kazeļņiks. Viņš šajās sacīkstēs izcīnīja trešo vietu, tādējādi kopvērtējumā iegūstot augsto otro vietu.

Drošs paliek drošs – Agris Kazeļņiks (no kreisās) un pasaulē spēcīgākais vīrs Židrūns Savickis bija piesardzīgi, dodoties uz sacensībām Ukrainā.

Uz sacensībām Ukrainā Agris devās kopā ar šī brīža pasaulē spēcīgāko vīru, lietuvieti Židrūnu Savicki un Čempionu līgas līderi, igauni Andrusu Murametu. Visi atlēti satikās piektdienas rītā Rīgas lidostā un bija optimisma pilni, kaut arī mazliet biedēja fakts, ka Ukrainā plosās tā saucamā „cūku gripa”.

„Tik traki jau nav, ka apzināti skrienam velnam rīklē un dodamies uz epidēmijas skartu valsti. Jā, Ukrainā ir saslimušie, taču, kā mums pastāstīja viens ukraiņu spēkavīrs, tad epidēmija plosās tikai vienā pilsētiņā, kas šobrīd pilnībā ir izolēta – tajā neviens nedrīkst ne iebraukt, ne izbraukt,” paskaidroja Agris. Tagad viņš ir atgriezies no Ukarainas sveiks un vesels turklāt ar kausiem un medaļām apbalvots.

Juris Vaidakovs/Foto: Juris Vaidakovs


Citi šobrīd lasa

Kā Jāņu dienu svin citas tautas pasaulē? 2
Pasaulē populāri sportisti, kas "iznākuši no skapja" 5
Latvijas novadu cīņas: "Deviņvīri" testē, kādu alu izvēlēties Jāņu galdam 1
Pievienot komentāru

"За что ее жалеть? Борзая баба": зрители не прониклись откровениями экс-жены Аршавина 2

Агата Муцениеце в мини-шортах и тонкой майке подразнила округлым бюстом