2010. gada 17. janvāris, 21:16

Biatlonistiem 16. vieta stafetē

Latvijas biatlonisti Edgars Piksons, Ilmārs Bricis, Kaspars Dumbris un Kristaps Lībietis Rūpoldingā (Vācijā) ierindojās 16. vietā Pasaules kausa (PK) posmā 4x7,5 kilometru stafetē.

Latvijas kvartets no posma uzvarētājiem Krievijas biatlonistiem atpalika sešas minūtes un 53,1 sekundi. Pirmo posmu Piksons beidza 20. vietā, Bricis komandu pacēla uz 16. vietu, pēc Dumbra veiktā posma, kurā nācās mērot arī vienu soda apli, Latvija pacēlās uz 15. vietu, bet beigās Lībietis tomēr finišēja 16. pozīcijā. Bez Dumbra soda apļa Latvijas biatlonisti izmantoja arī septiņas rezerves patronas.

Krievijas komanda, kurā startēja Ivans Čerezovs, Antons Šipuļins, Maksims Čudovs un Jevgēņijs Ustjugovs, izcīnīja itin pārliecinošu uzvaru, jo otrās vietas ieguvēji norvēģi atpalika par 28,6 sekundēm. Trešo vietu ieņēma Austrijas biatlonisti.

Trešdien Antholcā, Itālijā, sāksies jau nākamais PK posms, kas būs pēdējais pirms olimpiskajām spēlēm Vankūverā.