2010. gada 29. marts, 08:31

Bārtulim +2 uzvarā pār Kovaļčuku un "Devils"

Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa Filadelfijas "Flyers" savā laukumā ar 5:1 uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" NHL spēlē un pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Bārtulis spēlēja 13 minūtes un un 56 sekundes (mazākais spēles laiks starp aizsargiem) viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +2, informēja rīkotāji. Bārtulim šajā mačā divas soda minūtes, viens metiens pa vārtiem, divi bloķēti metieni, viens spēka paņēmiens un viena zaudēta ripa. Uzvarētājiem precīzi metieni padevās Metam Karlam, Villem Leino, Kimmo Timonenanam, Lukašam Krajičekam un Saimonam Gaņjē, savukārt viesiem goda vārtus guva viens no Krievijas izlases līderiem Iļja Kovaļčuks.

Uzvara ļāva "Flyers" pakāpties uz 6. vietu Austrumu konferencē. Filadelfijas klubam tāpat kā Monreālas "Canadiens" 82 punkti, taču "Flyers" rēķinā ir par vienu uzvaru vairāk, kas savstarpējā konkurencē ļauj ieņemt augstāku vietu. Abām komandām regulārajā sezonā vēl ir atlikušas sešas spēles, ziņo BNS.