2010. gada 16. aprīlis, 14:36

Latvijas cīkstone Grigorjeva iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva iekļuva Eiropas čempionāta finālā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

Pusfināla mačā Latvijas sportiste pārspēja Turcijas sportisti Dileku Atakolu. Savukārt finālā Grigorjeva piektdienas pēcpusdienā spēkosies ar krievieti Natāliju Golcu. Grigorjeva sākotnēji pieveica Polijas sportisti Agatu Pjetržiku, bet ceturtdaļfinālā pārspēja Azerbaidžānas sportisti Katerinu Dombrovsku.

Tikmēr cita Latvijas sportiste Laura Skujiņa svara kategorijā līdz 63 kilogramiem zaudēja jau pirmajā cīņā, kad piekāpās ukrainietei Jūlijai Ostapčukai.

Otrdien vienu uzvaru svara kategorijā līdz 84 kilogramiem spēja izcīnīt Latvijas brīvā stila cīkstonis Armands Zvirbulis, savukārt vēl viens Latvijas sportists Sergejs Djomins svara kategorijā nespēja uzvarēt ne pirmās kārtas, ne gandarījuma turnīra cīņā. Tāpat pie uzvarām šonedēļ nespēja tikt arī Andrejs Vasiļjevs svara kategorijā līdz 60 kilogramiem un Imands Lagodskis, kurš startēja svara kategorijā līdz 96 kilogramiem.

Sacensību noslēgumā gan Zvirbulis, gan Djomins klasificēti devītajā vietā. Savukārt Lagodskis un Vasiļjevs ieņēma pēdējās vietas - attiecīgi 15. un 17.pozīciju.

Eiropas čempionāts turpināsies līdz svētdienai, un tajā piedalīsies vēl viens Latvijas sportists Aleksandrs Višņakovs, kurš grieķu-romiešu cīņā sacentīsies svara kategorijā līdz 74 kilogramiem.