"Barons" kā pirmie iekļūst LBL finālā
2010. gada 27. aprīlis, 21:55

''Barons'' arī trešajā spēlē zvarēja ''Valmieru'' ar 105:74 un uzvarēja pusfināla sērijā ar 3:0 iekļūstot Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālā.

Finālsērijā ''Barona'' pretinieki būs ''VEF Rīga'' un BK ''Ventspils'' pusfināla uzvarētāji. Tajā patlaban rezultāts ir neizšķirts 1:1 pirms trešdien paredzētās trešās spēles.

Otrdienas spēlē vēl pirmā puslaika beigās vadībā bija ''Valmiera'', taču pārtraukumā ejot rezultāts jau bija neizšķirts 37:37, bet otrajā puslaikā ''Barons'' pārņēma iniciatīvu, pārsvaru palielināja un guva pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētāju labā 23 punktus guva Oritseveinmi Efedžuku, bet 22 punktus Džefrijs Makdermots. Zaudētājiem ar 29 punktiem izcēlās Deivīns Deiviss.