Sanhosē "Sharks" otro reizi kluba vēsturē iekļūst konferences finālā

Sanhosē "Sharks" sar 2:1 savā laukumā pārspēja Detroitas "Red Wings" un otro reizi kluba vēsturē iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālā.

Sanhosē "Sharks" otro reizi kluba vēsturē iekļūst ...

Sērijā līdz četrām uzvarām "Sharks" hokejisti bija pārāki ar 4:1, liecina rīkotāju informācija. Detroitas klubs iepriekšējās divas sezonas kļuva par Rietumu konferences uzvarētāju. Sērijas pēdējā spēlē uzvaras vārtus trešā perioda 7. minūtē guva Patriks Marlo.

Rietumu konferences finālā "Sharks" spēlēs ar Čikāgas "Blackhawks" vai Vankūveras "Canucks". Otrā pusfināla pārī cīņā līdz četrām uzvarām ar 3:1 vadībā ir "Blackhawks".

Pirmo reizi Rietumu konferences finālā Sanhosē klubs spēlēja 2004. gadā, kad cīņā par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņas finālā zaudēja Kalgari "Flames". No 2004. gada sastāva Kalgari komandā ir palikuši divi spēlētāji - Marlo un vārtsargs Jevgēņijs Nabokovs.

Austrumu konferences pusfinālā sestdien Pitsburgas "Penguins" ar 2:1 uzvarēja Monreālas "Canadiens" hokejistus un sērijā izvirzījās vadībā ar 3:2.