Skrastiņam un "Stars" uzvara viesos pār "Sharks"

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien izcīnīja latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars" komanda, kas izbraukumā ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) pieveica Sanhosē "Sharks" vienību.

Skrastiņam un "Stars" uzvara viesos pār "Sharks"...

Šajā mačā Skrastiņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Stars" komandas labā vārtus guva Džeimijs Bens, Luī Ēriksons un Džeisons Viljamss, bet "Sharks" komandā ar precīziem raidījumiem izcēlās Kails Velvuds un Patriks Marlo.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja cita latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" vienība, kas savā laukumā ar 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) piekāpās Bufalo "Sabres" hokejistiem.

Kā ziņots, Bārtulis pleca traumas dēļ nevarēs spēlēt trīs mēnešus.

NHL kopvērtējumā pēc šiem mačiem "Stars" ar 77 punktiem 65 spēlēs ir sestajā pozīcijā Rietumu konferencē, bet "Flyers" komanda ar 86 punktiem 64 mačos ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.