Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tiesa atzinusi basketbolista Kaspara Ciprusa maksātnespēju

Tiesa atzinusi basketbolista Kaspara Ciprusa maksātnespēju

Basketbols
2011. gada 31. jūlijā 10:35 2011. gada 31. jūlijā 10:35
 
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šonedēļ atzinusi par maksātnespējīgu Latvijas basketbolistu Kasparu Ciprusu un sākusi bankrota procedūru.

Par Ciprusa administratoru iecelts Mārtiņš Bunkus, kuram kreditori savus prasījumus no šodienas var pieteikt viena mēneša laikā, liecina Maksātnespējas reģistrā veiktais ieraksts.

Bunkus nevarēja pateikt, kādu iemeslu dēļ Cipruss iesniedzis maksātnespējas pieteikumu un kāda ir viņa finanšu situācija, sakot, ka Ciprusam tagad 10 dienu laikā jāsniedz visa finanšu dokumentācija, pēc kuras tad būs iespējams izdarīt secinājumus. Tāpat Bunkus nevarēja pateikt, kāds termiņš noteikts Ciprusa bankrota procesam.

Pērnvasar Cipruss zaudēja tiesvedībā ar Skandināvijas kredītiestādes "Nordea Bank Finland PLC" Latvijas filiāli. Tiesa no viņa piedzina 212 253 latu parādu. Spriedums netika pārsūdzēts. Banka vēlējās piedzīt minēto summu saskaņā ar 2007.gada 9.jūlijā noslēgto aizdevuma līgumu.

Cipruss Latvijas izlases rindās ir piedalījies trijos Eiropas čempionāta finālturnīros 2001., 2005. un 2007.gadā.

Ciprusa pirmā profesionālā komanda bija ASK/"Brocēni/LMT", kurai viņš pievienojās 1998.gadā, bet Latvijā viņš spēlējis arī Gulbenes "Buku", "Skonto", "Ventspils", "Liepājas Lauvu" un Jelgavas "Zemgale" rindās. Cipruss spēlējis arī Itālijas, Slovēnijas, Polijas, Spānijas, Čehijas klubos, kā arī Apvienoto Arābu Emirātu basketbola komandā "Al Ahli". Dažādos Spānijas klubos basketbolists jau spēlēja no 2003. līdz 2006.gadam.

LETA

Citi šobrīd lasa

FOTO: tuvākie atvadās no viņsaulē aizgājušā aktiera Armanda Reinfelda
Latvijā novērota Covid-19 jaunā celma izteiktāka izplatība 4
"Kāds nolicis, lai izskatītos, ka sabraukti" - uz šosejas Jelgavas novadā vienuviet atrod vairākus kaķu līķus 4
Pievienot komentāru

«Что-то сдал совсем»: Навка показала резко постаревшего мужа Заворотнюк

Племянник Аллы Пугачевой переехал в квартиру за 400 000 евро