36minūtes
50sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu

Latvijas futbola tiesnešu vadītā spēlē pasaules čempione Spānija sagrauj Venecuēlu

Latvijas futbola tiesnešu trešdien Malagā novadītā pārbaudes spēlē pasaules un Eiropas čempione Spānija ar 5:0 sagrāva Venecuēlas valstsvienību.

Latvijas futbola tiesnešu vadītā spēlē pasaules če...

Mača galvenais tiesnesis bija 2011. gada labākais Latvijas futbola soģis Andris Treimanis, bet līnījtiesnešu pienākumus pildīja Haralds Gudermanis un Aleksejs Sapasjonņikovs.

Mājinieku rindās trīs vārtus guva Roberto Soldado, kurš izlasē atgriezies pēc piecu gadu pārtraukuma. Viņš laukumā devās uz maiņu otrajā puslaikā, un varēja gūt pat četrus vārtus, taču 66. minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu. Venecuēlas izlase spēli pabeidza 10 vīru sastāvā, jo Treimanis sarkano kartīti parādīja venecuēlietim Fernando Amorebjetam.

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem guva arī Andress Injesta un Sesks Fabregass.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlase trešdien pārbaudes spēlē Antālijā (Turcijā) spēlēja neizšķirti 0:0 ar Kazahstānu.