Daugaviņš izlaiž trešo spēli pēc kārtas, "Senators" "sausais" zaudējums. VIDEO

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien atkal laukumā nedevās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Ņūdžersijas "Devils".

Daugaviņš izlaiž trešo spēli pēc kārtas, "Senators...

Pēc Otavas "Senators" divām neveiksmēm pēc kārtas jādomā, ka Kaspars Daugaviņš drīz vien atgriezīsies laukumā.

Šajā mačā vienīgos vārtus guva krievu uzbrucējs Iļja Kovaļčuks, kurš precīzi meta otrās trešdaļas 18.minūtē.

Savukārt "Devils" vārtsargs Johans Hedbergs cīņas gaitā atvairīja visus 34 pretinieku metienus, bet Bens Bišops "Senators" vārtos tika galā ar 33 no 34 sāncenšu raidījumiem pa vārtiem.

Šis "Senators" komandai bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Daugaviņš šosezon laukumā devies 59 spēlēs, gūstot četrus vārtus un veicot sešas rezultatīvas piespēles, kā arī iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -4.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar 84 punktiem 74 spēlēs saglabāja septīto vietu, bet "Devils" hokejisti ar 89 punktiem 74 cīņās ir konferences sestajā pozīcijā.

"Senators" turpina cīnīties par Ziemeļaustrumu divīzijas pirmo vietu, ko pašlaik ar 87 punktiem 72 cīņās ieņem pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvēji Bostonas "Bruins". Kā ziņots, divīziju līdervienības sezonas izskaņā automātiski ieņems pirmās trīs pozīcijas konferencē.