Biedriņam sezona galā; pēdējā spēlē laukumā gandrīz 12 minūtes. VIDEO
Andris Biedriņš sezonas izskaņā laukumā devās trīs mačos pēc kārtas.
2013. gada 17. maijs, 09:15

Trešajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē pēc kārtas ceturtdien laukumā izgāja latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, tomēr viņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" vienība piedzīvoja zaudējumu un noslēdza sezonu.

Rietumu konferences pusfināla sērijas sestajā spēlē "Warriors" savā laukumā ar 82:94 (19:21, 21:26, 19:19, 23:28) piekāpās Sanantonio "Spurs" vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām piedzīvojot zaudējumu 2-4.

Biedriņš šoreiz laukumā pavadīja 11 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā punktus neguva, metienus pa grozu neveicot. Latvieša kontā četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle un viens bloķēts metiens, kā arī saņemtas piecas piezīmes.

Laukuma saimnieku labā 22 punktus guva Stīvens Karijs, bet "Spurs" rindās ar 19 punktiem izcēlās Tims Dankans.

Kā ziņots, ceturtā sērijas spēle Biedriņam bija atgriešanās "play-off" cīņās pēc sešu gadu pārtraukuma, jo visos iepriekšējos šīs sezonas izslēgšanas turnīra mačos viņš bija palicis uz rezervistu soliņa. 2007.gadā 11 cīņās Biedriņš vidēji guva 6,4 punktus un izcīnīja 6,3 atlēkušās bumbas.

"Warriors" komanda, kas izslēgšanas spēlēm bija kvalificējusies pirmoreiz kopš 2007.gada un tikai otro reizi 19 gadu laikā, "play-off" pirmajā kārtā ar 4-2 pieveica Denveras "Nuggets". Tikmēr "Spurs" savā pirmās kārtas duelī četrās spēlēs pieveica Losandželosas "Lakers" basketbolistus.

Tikmēr Austrumu konferences pusfināla sērijas mačā ceturtdien Ņujorkas "Knicks" ar 85:75 (19:15, 21:19, 27:23, 18:18) savā laukumā uzvarēja Indiānas "Pacers" komandu, bet sērijā vadību saglabāja "Pacers" (3-2).