2013. gada 26. jūnijs, 01:24

Latvijas veloorientieristi Eiropas čempionātā izcīna divas bronzas medaļas

Latvijas sportisti ieguvuši divas bronzas godalgas Eiropas čempionātā veloorientēšanās sportā, kas iepriekšējā nedēļā norisinājās Polijā, informēja Latvijas Orientēšanās federācija (LOF).

Medaļas Latvijai sagādāja Atis Heinhols, kurš finišēja trešais vidējā distancē jauniešiem vecumā līdz 17 gadu vecumam, un Ēriks Gruzde, kuram vecuma grupā līdz 20 gadiem bija trešais labākais rezultāts masu startā.

Heinhols vietu pirmajā desmitniekā izcīnīja arī sprintā, kur viņam astotais labākais rezultāts.

Latvijas izlasi pieaugušo konkurencē pārstāvēja pieci veloorientieristi - Aiga Strazdiņa, Inese Kauķe, Ingrīda Šmite, Uģis Voiceščuks un Mārtiņš Lasmanis.

Labākais rezultāts padevās Voiceščukam, kuram 35.vieta vidējā distancē, savukārt dāmām to pašu pozīciju garajā distancē ieņēma Kauķe.

Savukārt stafetē sieviešu komanda izcīnīja 12.vietu, bet kungi ieņēma 15.pozīciju.

Eiropas čempionāti veloorientēšanās sportā noris katru gadu kopš 2006.gada.