Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Abi ekstravagantie modes lietpratēji sacentīsies jaunajā “Rīgas Stila pavēlnieka” sezonā.

Stilistu duelis: blogeris Deniss apbrīno, ka Dāvids ir tik tievs

Skaistums
2015. gada 10. septembrī 13:53 2015. gada 10. septembrī 13:53
  Kasjauns.lv
Skandalozais modes mākslinieks Dāvids atgriezies modes aprindās. Viņa pirmais uzdevums ir pierādīt, ka tieši viņš ir vislabākais modes eksperts un zina, kā vislabāk tērpties tagad. Visi šie padomi būs vērojami RīgaTV 24 raidījuma “Rīgas stila pavēlnieks” jaunajā sezonā no 19. septembra.

Zināms, ka modes mākslinieks Dāvids ir slavens ar savu skarbo raksturu un mēdz skarbi izteikties.  Šoreiz par savu “upuri” viņš ir izvēlējies modes blogeri Denisu Ševeļovu, kurš nebūt nav “uz mutes kritis” un spēj stāties pretim visiem Dāvida impulsīvajiem tekstiem.


Jau raidījuma publicitātes materiālu veidošanas laikā Dāvids un Denis apmainījās ar dažādām replikām. Piemēram, Deniss apbrīnoja to, cik Dāvids ir tievs, bet savukārt Dāvids to neuztvēra kā komplimentu un atcirta, ka divreiz tievāks par Denisu tiešām ir. Taču gala vārds piederēja Denisam, kurš paziņoja, ka Dāvids, diemžēl ir divas reizes vecāks.

Abi ekstravagantie modes lietpratēji sacentīsies jaunajā “Rīgas Stila pavēlnieka” sezonā kanālā RīgaTV 24. Katru sestdienu modes eksperti sacentīsies par titulu Rīgas stila pavēlnieks, veidojot stilu modeļiem 3 dažādās cenu kategorijās. Kā ierasts, raidījuma “Rīgas stila pavēlnieks” modeļi nav profesionāļi, bet gan sievietes un vīrieši, kas kaut vienu reizi mūžā vēlas izmēģināt, kā ir iejusties modeļa lomā. Denisa Ševeļova un Dāvida izveidotos tērpu komplektus vērtēs ne vien skatītāji, bet arī pazīstamākie modes nozares pārstāvji Latvijā.

“Rīgas Stila pavēlnieks” no 19. septembra katru sestdienas vakaru pulksten 21:00 tiešraidē kanālā RīgaTV 24 vai nāc un vēro klātienē Blaumaņa ielā 32.

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Brīvdienu kalendārs 2024. gadam. Uzzini, kurā gada mēnesī šogad jāstrādā vismazāk!
Viena brokastu pārslu porcija katru dienu – zinātnieki atklāj, cik ļoti tas var kaitēt veselībai
"Valkātas preces Latvijā uzskata par kaunu" - modele Nastya Choo radījusi konkurentu "Andelei Mandelei"
Pievienot komentāru