Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas biznesa zieds pulcējas ikgadējā ballē 22

Skaistums
2019. gada 14. decembrī 10:18 2019. gada 14. decembrī 10:18
  Jauns.lv
Kā izrādās, Latvijas biznesa ļaudis nemaz nav māņticīgi, jo tradicionālā Uzņēmēju balle, kas šogad norisinājās "Hanzas peronā", tika rīkota piektdienā, 13. decembrī.

Gaumīgi tērptie balles viesi, kuri savus apģērbus bija dekorējuši ar zelta, tumši zaļiem un tumši sarkaniem elementiem, varēja baudīt labu mūziku Dināras Rudānes un "Rock Band" pavadībā, elpu aizraujošus priekšnesumus, izsmalcinātas vakariņas un saturīgas sarunas, kā arī dejas līdz rīta gaismai.

Smalki kungi un elegantas dāmas, smiekli un patīkama kompānija - Uzņēmēju gada balle jau tradicionāli gada nogalē pulcē vairākus simtus dažādu nozaru un lielumu Latvijas uzņēmumu vadības līmeņa pārstāvjus kopīgā gada noslēguma pasākumā.

Uzņēmēju gada balle jau tradicionāli gada nogalē pulcē vairākus simtus dažādu nozaru un lielumu Latvijas uzņēmumu vadības līmeņa pārstāvjus kopīgā gada noslēguma pasākumā. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Pasākumu jau tradicionāli rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un šī gada balles nosaukumam “Svētku ekspresī Nr.85” bija simboliska nozīme - tas veda ceļojumā cauri laikmetiem un valstīm.

20. gadsimta sākumā, skatoties tālāk par individuālām tirgotāju un amatnieku interesēm, tika izveidota kameru sistēma, kurā interesenti varēja apspriest dažādus uzņēmējdarbībai aktuālus jautājumus un risināt tos valsts līmenī. Šodien tirdzniecības kameras ir teju ikvienā pasaules valstī.

Arī Latvijā 1930. gados tika izveidota kameru sistēma. Kā pirmo 1934. gada 21. decembrī nodibināja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kura šogad svinēs 85 gadu jubileju.

Citi šobrīd lasa

Katoļu “organizētā grupa” Latvijas budžetam varētu būt izkrāpusi 177 654 eiro. Kā savu turīgumu vērtē citas baznīcas? 15
"Labu variantu nebija!" Valsts iestādes komentē miljonus vērto sejas masku un respiratoru iepirkumu 16
Katrīna un Edgars Jaunupi kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei un krīzes laikā dzimušajai meitai dod neparastu vārdu
Skatīt visus komentārus

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева