Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Divām zodiaka zīmēm liktenis sarūpējis ko īpašu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Cita pasaule
21. jūnijā 11:20 2023. gada 21. jūnijā 11:20
  Jauns.lv
Astrologi nosaukuši divas zodiaka zīmes, kurām jūnija beigas būs ļoti veiksmīgas. Viņi aiz laimes burtiski lidos septītajās debesīs...

Lauva


Lauvām ļoti veiksies burtiski visās dzīves sfērās. Viņi var atrast jaunus draugus, ar kuriem viņiem būs kopīgas intereses un uzskati par dzīvi. Tāpat var gūt panākumus darbā, kas ļaus ne tikai gūt labu finansiālo peļņu, bet arī iziet starptautiskā līmenī.

Arī personīgajā dzīvē jums viss būs super. Vientuļie Lauvas sagaidīs savu otro pusīti, bet ģimenes var izšķirties par labu papildinājumam. Kopumā jūnija beigas jums būs maksimāli ražīgas.

Mežāzis

Mežāži sajutīs spēka un enerģijas pieplūdumu, kas ļaus viņiem visu paveikt ātri un kvalitatīvi. Pateicoties tam, jums būs arī laiks atpūtai. Jau tuvākajās dienās varat doties atvaļinājumā, kur gūsiet jaunus iespaidus. Tāpat Mežāži var veikt lielu pirkumu, par ko jau sen sapņojuši. Tas varētu būt nekustamais īpašums vai automašīna.

Astrologi iesaka vairāk laika veltīt sev. Nodarbojieties ar jogu, meditāciju, domājiet par labo. Un tad jūsu dzīvē ienāks īsta pasaka, raksta UNIAN.

Citi šobrīd lasa

Top 5 asins analīzes, kas jāveic katru gadu
Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
Breda Pita dēls Medokss skandalozā grāmatā gatavs pastāstīt visu par tēvu 1
Pievienot komentāru