Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Nes nabadzību un skumjas! Kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem nebūtu vēlams nēsāt sudraba rotas

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Cita pasaule
20. aprīlī 05:48 2023. gada 20. aprīlī 05:48
  Jauns.lv
Lai gan sudraba rotaslietas ir vizuāli skaistas, turklāt maksā lētāk par zelta, astrologi brīdina, ka ne visu zodiaka zīmju pārstāvjiem tās ir piemērotas, ziņo “Otkrito.lv”. 

Auns

Astrologi lēš, ka sudrabs šai ugunīgajai zodiaka zīmei var nest nelaimi. Auni ir apveltīti ar līdera īpašībām un spēj gūt panākumus bez rotaslietu palīdzības. Sudraba rotas ne tikai “neiedarbojas” uz šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, tās var pat atbaidīt veiksmi. Astrologi Auniem iesaka dot priekšroku spilgtām rotaslietām, kas akcentēs raksturu. 

Lauva

Sudrabs var bloķēt Lauvas ambīcijas, liekot zaudēt vēlmi attīstīties un iespēju kļūt bagātam. Astrologi iesaka Lauvas zīmē dzimušajiem izvairīties no šī metāla, jo tas nesīs tikai skumjas un nabadzību.

Lauvām raksturīga emocionalitāte, jutīgums un drosme. Tomēr sudrabs var "neitralizēt" visu gribasspēku. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē vajadzētu dot priekšroku zeltam. 

Citi šobrīd lasa

Somi sašutuši: hokeja atmosfēru Tampere piedzīvo tikai pēc viņu izlases izstāšanās, jo tagad šeit ir latvieši
Rīgas vanagu pētnieks cietis pamatīgos uzbrukumos
Kannu kinofestivālā līst mākslīgās asinis un ierodas kleitā ar "F*** you Putin"; ukraiņu slavenības aizraida no sarkanā paklāja 1
Pievienot komentāru