Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džonijs Deps. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

 

Daiļā advokāte Vaskesa atkal būs līdzās Džonijam Depam. Pret aktieri sākta jauna tiesas prāva 6

Attiecības
26. jūnijā 08:03 2022. gada 26. jūnijā 08:03
  Jauns.lv
Džonija Depa advokāte, kura palīdzēja Holivudas aktierim uzvarēt prāvā pret bijušo sievu Amberu Hērdu, tiesā atkal viņu aizstāvēs. Pret Depu iesniegta jauna prasība, un šoreiz apsūdzētāja nav bijusī sieva.

Kamilla Vaskesa kopā ar advokātu Rendalu Smitu aizstāvēs aktieri apsūdzībā par piekaušanu, ko pret Depu ierosinājis filmas “City of Lies” kolēģis Gregs “Rokijs” Brūkss. Portāla “Daily Mail” rīcībā nonākusi informācija, ka Deps iesūdzēts tiesā par to, ka “ļaunprātīgi un vardarbīgi” divas reizes iesitis Brūksam ar dūri pa ribām. Tas noticis 2017. gadā krimināldrāmas uzņemšanas laikā. Pēc vardarbīgās izturēšanās Deps esot paziņojis, ka samaksās filmēšanas vietas menedžerim 100 tūkstošus dolāru, lai viņš iesistu Brūksam pa seju.

Tiesai iesniegtajos dokumentos Gregs Brūkss kritizē “Karību jūras pirātu” zvaigzni par viņa uzvedību, apgalvojot, ka aktiera rīcība bijusi “tīša un ļaunprātīga, un izdarīta ar nolūku, lai prasītājs ciestu pazemojumu”.

Brūkss arīdzan apgalvo, ka “Džonija iedzeršana un temperaments” filmēšanas laukumā radījis naidīgu, aizskarošu un nedrošu darba atmosfēru. Beigu beigās viņš ticis atlaists no darba pie filmas, kad atsacījies parakstīt atteikšanos celt prasību tiesā saistībā ar notikušo incidentu.

Turpretī Džonijs Deps apgalvo pilnīgi pretējo. Aktieris teic, ka viņa rīcība bijusi vērsta uz pašaizsardzību un apliecina, ka tieši Brūkss provocējis citus.

 

Citi šobrīd lasa

"Parodija par mani bija izdevusies!" - Raimonds Pauls sajūsmā par Maksima Galkina uzstāšanos
Kāpēc Krievija tika atzīta par teroristisku valsti, un ko tas nozīmē? 6
Ciemos Krusātā: kā igaunis Martins Samms Kurzemes muižā sāka audzēt vīnogas
Tēmas: Džonijs Deps
Skatīt visus komentārus