Attiecības
2022. gada 15. jūnijs, 07:55

Vai dziedātājai Martai Ritovai tiešām bijis romāns ar skatuves kolēģi Martiņu Kanteru?

Jauns.lv

Populārā dziedātāja Marta Ritova plašāku publikas uzmanību savulaik pirmo reizi piesaistīja, piedaloties topošo skatuves mākslinieku realitātes šovā "O!Kartes akadēmija".

Kā tagad dziedātāja saka telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", tā bijusi pamatīga skola gan profesionāli, gan tīri cilvēciski.

Izņemot Ziemssvētku brīvdienas, no septembra līdz maijam visiem dalībniekiem bija jādzīvo kopā, ļoti noslēgtā vidē. Protams, šādā situācijā nav brīnums, ka kāds dalībnieks iepatīkas vairāk, izveidojas pārīši - gan īsti, gan izdomāti. Tā arī Marta medijos tika “sapārota” ar šova kolēģi Mārtiņu Kanteru (tolaik vēl Mārtiņu Ruski), taču tagad atklāj, kā tad bijis patiesībā.

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Mārtiņš un Marta pirms desmit gadiem šovā.

“Mums ar Mārtiņu vienmēr ir bijušas ļoti labas attiecības, to mēs arī neslēpām, taču ne kā pārim - mēs pat bučojušies neesam. Kā un kāpēc tas viss tika tā uzpūsts, kā mēs ar savu “pāri” pēkšņi nonācām visu mediju uzmanības centrā - man nav ne jausmas. Patiesībā, ir gan aizdomas, kura sieviete varētu būt to noorganizējusi..." piebilst Marta.

Martas Ritovas albuma “Draugu noslēpumi" prezentācija

2019. gada 15. oktobrī pludmales sporta un izklaides centrā “Palms Beach Club" albumu “Draugu noslēpumi" prezentēja dziedātāja un mūzikas autore ...

gallery icon
101