Dzīvesstils
2022. gada 1. maijs, 16:05

Divos mēnešos pieņēmos svarā par 12 kilogramiem: Rantas cīņa ar panikas lēkmēm

Jauns.lv

Pašmāju dīdžejs Ex da Bass un viņa mīļotā sieviete Ranta telekanāla "STV Pirmā!" attiecību šovā "Mīla burbulī" dalās savos uzskatos un ieradumos par veselīgu dzīves veidu.

foto: Publicitātes
Pašmāju dīdžejs Ex da Bass un viņa mīļotā sieviete Ranta telekanāla "STV Pirmā!" attiecību šovā "Mīla burbulī".

Kamēr Ex da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, brokastīs notiesā ievērojamu desu un speķa maizīšu apjomu, Ranta ir daudz piesardzīgāka un ļoti seko līdzi, lai viņas uzturs būtu veselīgs. Iespējams, jauno sievieti uz to vēl jo vairāk mudina nesenā rūgtā pieredze, kad, cīnoties ar mentālās veselības traucējumiem, nācies lietot stiprus medikamentus, kas izraisījuši arī strauju svara pieaugumu.

“Pirmo reizi pie psihiatra aizgāju 2016. gadā, un man diagnosticēja veselu traucējumu buķeti – trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, posttraumatiskā stresa sindroms un kas tik vēl ne. Izrakstīja arī medikamentus – miega zāles, antidepresantus. Rezultātā divu mēnešu laikā pieņēmos svarā par 12 kilogramiem, skatījos spogulī un pati sev riebos,” – Ranta par pārdzīvoto krīzi ir ļoti atklāta. Jāpiebilst arī, ka savā “zemākajā punktā” meitene svēra vien nieka 41 kilogramu.

Šobrīd situācija ir daudz priecīgāka – Ranta ir ceļā uz fizisku un mentālu atveseļošanos, pamazām samazina medikamentu klātbūtni savā ikdienā.

Šovs “Mīla burbulī” skatāms ceturtdienu vakaros televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.