Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
TikTok/ Julia Hansen

Sieviete, kura nezina par grūtniecību, "Delta" reisa laikā dzemdē dēlu 3

Bērni
4. maijā 22:25 2021. gada 4. maijā 22:25
  Jauns.lv
Pavisam neparasts 28. aprīlī izvērtās aviokompānijas "Delta" reiss no Soltleiksitijas uz Honululu. Tā laikā sievietei, kura nemaz nezināja par grūtniecību, piedzima bērns, ziņo "The Associated Press".

Lavīnija Mounga devās atvaļinājumā, kad reisa laikā piedzīvoja pārsteidzošas dzemdības. Laimīga sagadīšanās, ka lidmašīnā atradās ģimenes ārsts Deils Glens, kā arī trīs jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas māsas - Lana Bamfīlda, Amanda Bīdinga un Mimi Ho. 

Izdzirdot ārkārtas ziņojumu, kurā tika jautāts, vai gaisa kuģī atrodas kāds mediķis, visas trīs medmāsas un ārsts steidzās palīdzēt grūtniecei. 

"Mēs visi centāmies strādāt ļoti mazā, ierobežotā telpā, kas ir ļoti grūti, bet komandas darbs bija lielisks," sacīja Glens.

"Es nemaz nezināju, ka esmu stāvoklī. Šis puisis vienkārši iznāca no nekurienes," medijiem norādīja jaunā māmiņa. Viņa arī pateicās liktenim, ka uz klāja bija mediķi, kuri steidzās palīgā. "Ja viņu nebūtu, es nedomāju, ka mans dēls būtu šeit, tāpēc es esmu ļoti svētīta." 

Reisā atradās arī sociālās vietnes "TikTok" lietotāja Džūlija Hansena, kura iemūžināja neparasto brīdi. Video redzams, kā pasažieri aplaudē, dzirdot, ka bērns ir piedzimis. 

@juliabernice

It’s the ‘baby being born while we’re above the Pacific Ocean’ for me

♬ original sound - Julia Hansen

Medicīnas brigādes Honolulu lidostā jau gaidīja, lai palīdzētu jaunajai mātei un mazulim nokļūt medicīnas iestādē, kur tika noskaidrots, ka bērns ir vesels, bet piedzimis grūtniecības 29. nedēļā, tāpēc kādu laiku viņam būs jāatrodas aprūpes iestādē. 

Citi šobrīd lasa

Pasaulē populāri sportisti, kas "iznākuši no skapja" 1
Latvijas novadu cīņas: "Deviņvīri" testē, kādu alu izvēlēties Jāņu galdam
Jāņu vainags no grīšļiem: māca māksliniece Baiba Rasa
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

"Если бы мы потеряли еще день, я бы умерла": экс-жена Аршавина показала свое изменившееся лицо без прикрас 1

Полуобнаженная Екатерина Варнава приняла участие в смелой фотосессии