Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: influencere Elīna Didrihsone atklāti uzskaita, kādas mākslīgā skaistuma procedūras veikusi 3

Skaistums
2020. gada 18. decembrī 12:55 2020. gada 18. decembrī 12:55
  Jauns.lv
Šo svētdien pie "STV Pirmā!" skatītājiem nonāks šova "Sapņu ķērājas" sezonas pēdējā sērija, kur četras sabiedrībā zināmas dāmas - Una Ulme, Ieva Adamss, Grēta Peide un Liene Stepena - ne tikai īstenos savus sapņus, bet arī runās par mākslīgo skaistumu.

Kur ir tā robežas, no kura brīža skaistumkopšana kļūst par pieradumu, vai viss dabīgais ir daiļš un viss mākslīgais - samākslots un lieks? Kas sievietēm liek sevi pakļaut sāpīgām un reizēm neatgriezeniskām manipulācijām? Vai tā ir vēlme būt allaž jaunām, kompleksi vai vienkārši aizrautība ar visu skaisto? Dāmas “Sapņu ķērājas” studijā aicinās arī skandalozo influenceri un uzņēmēju Elīnu Didrihsoni.

Viņa nekad nav noliegusi, ka ir mākslīgā skaistuma piekritēja un būs gatava atklāti uzskaitīt, kādas manipulācijas veikusi, vienlaikus gan sievietes ne tikai iedrošinot sevi pilnveidot, bet arī pirms operācijām nopietni izvērtēt to nepieciešamību.

“Man ir pieaudzēti mati, man ir filleris lūpās un man ļoti patīk rezultāts. Es zinu, kāpēc es to esmu izdarījusi,” atklās Elīna un paskaidros – viņas dabas dotais deguns ir salīdzinoši lielāks, bet lūpas smalkas, tāpēc viņa vēlējusies tās nedaudz palielināt, lai uzlabotu sejas proporcijas. “Manuprāt, tas efekts ir daudzreiz labāks," pārliecināti saka Didrihsone.

Tāpat sieviete atklās, ka veikusi krūšu palielināšanas operāciju un šo lēmumu ne mirkli nenožēlojot. “Man tas ir devis tikai milzīgus plusus – man patīk, vīram arī patīk un arī apģērbs uzreiz labāk izskatās," tā Elīna.

Saistītās ziņas

Latvijas sievietes atklāti runā par mākslīgo skaistumu
Modele Krisija Tīgena nolēmusi izņemt krūšu implantus, jo apnikuši 2
Repere Cardi B ielikusi krūšu implantus, lai turētos virs ūdens, jo nemāk peldēt 1

Mākslīgā skaistuma tēma nebūtu pilnīga, ja raidījuma vadītājas to neizmēģinātu uz savas ādas - tāpēc Ieva Adamss un Liene Stepena dosies pie speciālistiem, lai saņemtu sāpīgas, bet tik sievišķīgi uzmundrinošas skaistuma injekcijas. Ko tieši dāmas savā izskatā koriģēs un kāds būs procedūras iznākums - skatieties raidījumā! Bet “Sapņu ķērāju” cikla noslēgumā dāmas tiešā nozīmē pacelsies spārnos, rīta agrumā gaisa balonā nosvinot savu uzdrīkstēšanos, izbaudītos piedzīvojumus un iezīmētu plānus, kas vēl realizējami!

Citi šobrīd lasa

Valstī, kurā infekcijas nemaz neesot, ar Covid-19 simptomiem mirst mūķenes un priesteri 4
Alvis Hermanis pēc skandāla ar JRT uzvedības noteikumiem: daudzi prasa, lai es paskaidrotu sīkāk. Te būs 19
Sieviete noņēma spoguli no vannas istabas sienas un bija šausmās no tā, ko ieraudzīja "otrā pusē"
Skatīt visus komentārus

Свадьба, гардероб, охрана: сколько денег Букингемский дворец потратил на герцогов Сассекских?

Фото: перенесший инсульт Борис Моисеев отметил 67-й день рождения