Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Arthur Edwards-The Sun/POOL supp/ Vida Press
 

Hercogiene Ketrīna pārkāpusi vienu no Elizabetes II striktākajiem noteikumiem

Mode
15. oktobrī 05:40 2020. gada 15. oktobrī 05:40
  Jauns.lv
Britu karaliskajā ģimenē pastāv ne mazums noteikumu un tradīciju, kas skar dažādus dzīves aspektus. Elizabete II pieprasa to pilnīgu ievērošanu un izpildi, bet dažreiz monarhu ģimenes locekļi tomēr pārkāpj protokolu.

Kembridžas hercogiene Ketrīna Midltone izvēlējās apģērbu, kas karalienei nebija pa prātam. Vismaz tā vēsta "Express.co.uk". Ketrīna kameras priekšā stājās, kad paziņoja par savvaļas dabas fotogrāfa virtuālās ceremonijas apbalvošanu.

Ketrīna video norādīja, ka ir priecīga par iespēju redzēt dažus no darbiem, kas atsājuši uz viņu iespaidu. Video Ketrīnu var redzēt stāvam Dabas vēstures muzejā Londonā. Viņa ir muzeja patronese.

Kembridžas hercogiene bija tērpusies melnā blūzē, tādas pašas krāsas žaketē, bet rotājusies viņa bija ar pērļu auskariem. Britu karalienei šāds vizuālais tēls nebūtu pa prātam, apgalvo medijs.

Lieta tāda, ka Elizabetei II ir noteikts stils. Viņa ievēro karaliskās tradīcijas un šis stils nav mainījies jau 65 gadus kopš viņas valdīšanas sākuma. Lielbritānijas karalienei ir konkrēts noteikums attiecībā uz melna apģērba nēsāšanu.

Saistītās ziņas

Hercogiene Ketrīna rotājas ar Meganas Mārklas iecienītā zīmola auskariem
Eksperte atklāj, kā hercogienei Ketrīnai izdevies panākt uzticības pilnas attiecības ar karalieni 3
Kāda sieviete Vācijā fanātiski pērk tādas pašas drēbes, kādas valkā karaļnama Ketrīna un Megana

Karaliene nekad nenēsā tumšu apģērbu oficiālos pasākumos, ja vien runa nav par bērēm. Karaliene ir labi pazīstama ar to, ka tērpjas košās krāsās. Tas tiekot darīts ar apzinātu mērķi – lai pūlī viņa būtu viegli pamanāma un cilvēki varētu teikt: "Es redzēju karalieni!" 

Dodoties uz oficiāliem pasākumiem arī Ketrīna bieži velk tērpus košās krāsās. Tomēr jaunākajā video hercogiene nestāvēja pūļa priekšā. Iespējams, tāpēc viņa nolēma lauzt karalisko tradīciju. 

Citi šobrīd lasa

Pilnmēness radīs jaunu enerģiju - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.10. līdz 1.11.
VIDEO: viņš piedzima bez rokām, bet izdomāja, kā kļūt par labu snūkera spēlētāju
38 gadu vecumā miris Brunejas princis Azims
Pievienot komentāru

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган

«Она была у нас в гостях»: экс-жена Жигунова рассказала о его измене с Заворотнюк