Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Viņš padarīja manu dzīvi par elli" - krievu oligarha bijusī sieva apvaino Meganu un princi Hariju dubultmorālē
AFP/Scanpix

"Viņš padarīja manu dzīvi par elli" - krievu oligarha bijusī sieva apvaino Meganu un princi Hariju dubultmorālē 3

Sievietēm
16. augustā 22:27 2020. gada 16. augustā 22:27
  Jauns.lv
Krievu oligarha, kurš pārdeva māju Kalifornijā Meganai Mārklai un princim Harijam, bijusī sieva apsūdzējusi Saseksas hercogus dubultmorālē, vēsta "Daily Mail".

Anna Fedosejeva, kura ir iesaistīta nepatīkamā tiesas procesā ar savu bijušo vīru miljonāru Sergeju Grišinu, apgalvo, ka viņš pielicis viņai pie galvas ieroci un attiecību laikā izsitis zobus. Tas ierakstīts arī tiesas dokumentos:

"Megana cīnās par sieviešu tiesībām. Bet manā gadījumā tas nozīmē vienkārši būt dzīvai. Nav gudri, ja viņi sasaista sevi ar viņu." 

38 gadus vecā Fedosejeva apprecējās ar Grišinu 2017. gada martā. Sākumā dzīve bijusi kā pasakā – "bentliji, kažokādas, dārgas viesnīcas un kūrorti", bet 11 mēnešus vēlāk abi izšķīrās.

Sieviete apgalvo, ka viņas vīrs prasījis it kā atdot aizdevumu Fedosejevai un viņas biznesa partnerei Dženiferai Sulkesai. Abi uzsāka tiesvedību. Sieviete apsūdzējusi vīru par nāves draudu izteikšanu. Grišins visas apsūdzības noliedz.

Fedosejeva tikmēr skarbi izteikusies par Meganu un princi Hariju, jo viņu pārstāvji neesot pienācīgi rūpīgi iedziļinājušies situācijā pirms pirkuma izdarīšanas: "Viņi atdeva miljonus cilvēkam, kurš padarīja manu dzīvi par elli."

Grišins tiesājas arī ar savu bijušo sievu Katrīnu Loginovu, ar kuru viņš dzīvoja kopā pēc attiecību izbeigšanas ar Fedosejevu. Grišina pārstāvis norādījis, ka miljonārs kļuvis par krāpšanas upuri un visi bijušo sievu apgalvojumi esot nepatiesi.

Citi šobrīd lasa

Filma, kas saniknoja latviešus visā pasaulē: britu darbs, kur Latvija un Rīga esot parādīta kariķētā gaismā 1
"Delta" lidojumā pasažiere satrakojas par aicinājumu uzvilkt sejas masku un iesit pa seju stjuartei
Diāna Pīrāgs trīs nedēļas atpūtusies Itālijā: "Sods par maskas nelikšanu tur ir 1000 eiro!"
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин придумала план на случай разрыва с принцем Уильямом