Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook (@samanthayardleyofficial)

“Es nekad nepieņemtu darbā resnus cilvēkus. Jā, zinu, ka skarbi, piedodiet!" Pārsteidzošu viedokli pauž darba devēja 32

Dzīvesstils
11. jūlijā 06:35 2020. gada 11. jūlijā 06:35
  Jauns.lv
Žurnāla “Muscle & Health” redaktore Samanta Jardlija (34) no Konventrijas (Lielbritānija) žurnālam “Femail” sniegusi gana pārsteidzošu interviju, kurā norādījusi, ka nekad nepieņemtu darbā cilvēkus, kuriem ir izteikts liekais svars, ziņo DailyMail.

Viņa norādījusi, ka liekais svars parādot, ka cilvēkam ir satraukts prāts un vājš raksturs. Sieviete domā, ka šādi cilvēki nemēģinot paši kontrolēt savu dzīvi.

Redaktore paudusi arī nosodījumu tiem cilvēkiem, kas lieto tādas frāzes kā “liels ir skaists”. Jardlija norāda, ka, protams, esot jārespektē visi cilvēki un nevienu nedrīkst kaunināt, bet šādas frāzes tikai veicinot “kaitīgus uzvedības modeļus”.

“Kā darba devējs es nepieņemtu darbā resnus cilvēkus. Jā, zinu, ka skarbi, piedodiet! Liekais svars parāda, ka cilvēkam trūkst enerģijas, motivācijas un viņš cieš no sliktas veselības. Nepārprotiet, mums nevajag nosodīt resnus cilvēkus. Tomēr, ja šāds cilvēks nespēj saņemties, lai veiktu ikdienas fiziskās aktivitātes, tad viņam ir problēmas. ” Viņasprāt, cilvēkus vajagot motivēt jaunām, pozitīvām pārmaiņām. 

Sieviete arī norāda, ka, meklējot cilvēkus, ar kuriem kopā strādāt,  nevajagot domāt, ka viņa lūkojas pēc ļoti atlētiskiem cilvēkiem. Viņai esot svarīgi atrast motivētus un enerģiskus cilvēkus.

Citi šobrīd lasa

Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 35
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 4
Skatīt visus komentārus

"Грустно, что за моей спиной происходят такие дела": Агата Муцениеце о Павле Прилучном

Герцогиню Меган исключили из списка самых влиятельных женщин мира