Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mūžībā devušies pasaulē vecākie savienotie dvīņi. Paši vairākkārt norādījuši, ka viņiem bijusi laba dzīve

Cita pasaule
11. jūlijā 05:53 2020. gada 11. jūlijā 05:53
  Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas nogalē, 4. jūlijā, 68 gadu vecumā mūžībā devās Ronijs un Donijs Gailoni (Ohaio štats, Amerikas Savienotās Valstis). Viņi nodzīvoja visgarāko mūžu no visiem līdz šim savienotajiem dvīņiem, ziņo DailyMail.

Brāļi piedzima 1951. gada 28. oktobrī. Viņi pasaulē nāca veseli, bet pirmos divus dzīves gadus atradās slimnīcā, jo ārsti centās izdomāt, kā droši viņus atdalīt. Vēlāk ārsti vecākiem paziņoja, ka nav garantijas, ka pēc operācijas mazuļi izdzīvos. Riska dēļ vecāki nolēma neveikt operāciju.

Ronijs un Donijs dzīvoja katrs ar savu sirdi, vēderu, rokām, kājām - katrs ar savu ķermeni, bet bija saauguši, tādēļ aci pret aci vēroja viens otru visus šos 68 gadus.

Kad abiem bija trīs gadi, tēvs nolēma viņus sūtīt “Ward Hall” cirka turnejā pa ASV un Kanādu. Tiek mēļots, ka māte dvīņu audzināšanu atstājusi tēva ziņā, jo nav spējusi viņus pieņemt.

Tā uzsākot cirka gaitas jau bērnībā, abi saaugušie dvīņi šajā sfērā nostrādāja līdz pat 1991. gadam, kad devās pelnītā atpūtā. Ronijam un Donijam bija veiksmīga un ienesīga karjera.

2014. gadā viņi uzstādīja Ginesa rekordu, kļūstot par vecākajiem savienotajiem dvīņiem. Iepriekš tituls piederēja ķīniešu dvīņiem, kas bija nodzīvojuši līdz 62 gadu vecumam.

Neskatoties uz netradicionālo dzīves pieredzi, abi brāļi vairākkārt publiski norādījuši, ka viņiem bijusi laba dzīve.

Citi šobrīd lasa

Apsūdzēts pat divu sirmgalvju slepkavībā. Kā noslēgusies pirms diviem gadiem Skotijā aizturētā "Lauku sētas" Oskara tiesa
Labas saulesbrilles: kāpēc aizsargāt acis ir tik ļoti svarīgi
Labdarībai nodotās drēbes iztirgo internetā; pārdevēju izdodas satikt un atmaskot
Tēmas: ASV, In Memoriam
Pievienot komentāru

Муцениеце после скандального развода с Прилучным уехала в Латвию

«Почему королева поздравляет ее публично?»: британцев возмутило обращение Елизаветы II к Меган