Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Britu modele Aleksīna Grehema. (Foto: Vida Press)

“Victoria’s Secret” modele, kas saslimusi ar koronavīrusu, pastāsta par piedzīvotiem netipiskiem simptomiem

Sievietēm
6. aprīlī 03:29 2020. gada 6. aprīlī 03:29
  Jauns.lv
30 gadus vecā “Victoria’s Secret” modele Aleksīna Grehema saslimusi ar koronavīrusu un slimnīcā nogādāta smagā stāvoklī. Tagad, kad viņa pamazām atlabst, modele pastāstījusi par netipiskajiem Covid-19 simptomiem, kādi viņu sākotnēji piemeklējuši.

Apakšveļas zīmola “Victoria’s Secret” modele Aleksīna Grehema pastāstījusi, ka viņu piemeklējušie simptomi absolūti nav bijuši raksturīgi koronavīrusam. Anglietei Grehemai bīstamais vīruss sākotnēji izpaudies kā vemšana un diareja. Modele šīs veselības problēmas noturējusi par saindēšanos ar ēdienu, un pandēmijas laikā nolēmusi jau tā noslogotos mediķus lieki netraucēt.

Taču Aleksīnas veselības stāvoklis pasliktinājies. Modelei sākušies stipri drebuļi un galvas reibšana, kļuvis grūti elpot. “Es zaudēju spēju pareizi runāt pilniem teikumiem, plaušas man neļāva to darīt. Es pati nespēju nomazgāties. Man bija nepieciešama palīdzība, lai pieceltos no gultas un paēstu. Man viss sāpēja un bija bail,” saviem sociālo tīklu sekotājiem pastāstījusi Grehema.

Redzot, ka Aleksīnai nekļūst labāk, māsa viņu aizvedusi uz slimnīcu. Mediķi modelei konstatēja koronavīrusu.

“L’Oreal Paris” reklāmas seja saviem faniem sociālajos tīklos parādījusi arī fotogrāfiju no slimnīcas, kurā viņa redzama palātā un ar masku uz sejas.

Foto: Instagram

Aleksīna Grehema brīdina visus par infekcijas bīstamību un slimības smago izpausmi. “Daži cilvēki aizvien to neuztver nopietni. Viņi turpina nodarboties ar dārzkopību un mājās rīkot ballītes. Lūdzu pašizolējieties!” – lūgusi Aleksīna.

Citi šobrīd lasa

Viņa nekaunas: publicē "pirms" un "pēc" fotogrāfijas; arī citas seko viņas piemēram
Cik gados tad īsti iestājas vecums? Vai 70 gadi ir jaunie 50? 1
Noziegums un ota: kā bīstamais bandīts Vadims Liede par gleznotāju kļuva 2
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото