Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juta Valdmane ceļojumā Madagaskarā.

Juta Valdmane: mazāk ikdienas tēriņos, vairāk ceļojumos!

Attiecības
13. februārī 10:53 2020. gada 13. februārī 10:53
  Jauns.lv
Lai biežāk aizbrauktu ceļojumos, permanentā grima māksliniece un Instagram modele Juta Valdmane pievienojusies veikalu tīkla “Maxima” izaicinājumam samazināt tēriņus pārtikai, pievienojoties kustībai “Taupīt ir stilīgi”.

Vairāk padomu par to, kā dzīvot taupīgi un veselīgi, lasi šeit:

Ceļošana ir viena no Jutas Valdmanes kaislībām, tādēļ viņa labprāt ietaupa naudu uz ikdienas tēriņiem, lai pasauli varētu apskatīt vēl biežāk. Instagram ierakstā viņa pauž: “Taupīt noteikti ir daudz stilīgāk, kā pārmaksāt par precēm, ko varam iegādāties par patīkamāku cenu.” Juta mudina ikvienu pārskatīt ikdienas tēriņus un pievienoties kustībai #TaupītIrStilīgi, lai vairāk līdzekļu ikviens varētu atvēlēt sen kārotām lietām.

Juta un viņas vīrs Gints lielākoties gatavo paši un ēd mājās. Tādēļ pāris pieņēma izaicinājumu sekot līdzi izdevumiem pārtikai, iegādājoties produktus “Maxima XXX” veikalos, kur ilgtermiņā par samazinātām cenām ar “Paldies” karti var iegādāties virkni augstas kvalitātes pārtikas produktus. Ar veselīgo maltīšu foto, receptēm un katra ēdiena izmaksām, kā arī panākto ietaupījumu Juta dalīsies savā Instagram kontā.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
“Trako deviņdesmito” kļūdas: tā vietā, lai glābtu VEF un “Banku Baltiju”, ēdām importa konservus 4
Samazinām spiedienu! Augsts asinsspiediens ir ļoti bīstama zīme
Pievienot komentāru

Брэд Питт и Анджелина Джоли объединились, чтобы устроить Шайло незабываемое 14-летие

Герцогиня Меган обратилась в полицию: она чувствует себя в опасности в новом доме