Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pirmās evaņģēliskās Jēzus draudzes darbība, kura nesen izraisīja mātes un bērna nāvi, ir slepenības plīvurā tīta. (Foto: Ieva Lūka/LETA)

Traģiskās dzemdības Jelgavā: atklājas baisi fakti par sektu, kas liedz vērsties pie mediķiem 31

Bērni
2019. gada 11. novembrī 05:29 2019. gada 11. novembrī 05:29
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Pirmo evaņģēlisko Jēzus draudzi, kura šonedēļ nonāca uzmanības centrā, sakarā ar Jelgavas tiesā iztiesājamo lietu par mātes un bērna nāvi dzemdībās mājās, vienreiz jau ar Latvijas valdības lēmumu slēdza, jo tajā bija “iemājojis sātans”. Zīmīgi, ka tagad no laicīgās dzīves atteikušos un īpašumus pārdevušo ierindas draudzes locekļu “kopmītnes” ir draudzes vadītāju biznesa ražotņu tuvumā.

Pirmās Latvijas brīvvalsts laikā draudzes locekļi norobežojās ne tikai no laicīgās pasaules, bet arī tāpat kā šoreiz - no palīdzības un komunikācijas ar ārpasauli. Iespējams, ka pašreiz sektas līderu intereses savam pulkam piesaistīt cilvēkus ir saistītas nevis ar rūpēm par dvēseļu glābšanu un mūžīgas dzīves nodrošināšanu, bet gan lēta un paklausīga darbaspēka piesaistīšanu savam biznesam. Jauns.lv pēta visnotaļ kriminālo sektas pagātni un šodienu.

0 /8
Tēmas: Reliģija, Jelgava

Citi šobrīd lasa

Koronavīruss mainīs pasauli. 18 tendences, kā mēs dzīvosim turpmāk 3
“Neieteiktu uz šo skatīties tikai kā ģimenes saliedēšanās laiku,” psihoterapeite aicina sargāties no pārliekas kopā būšanas sekām
Garlaicības mākti amerikāņi cenšas imitēt pasaulslavenas gleznas, liekot lietā visu, kas mājās atrodams
Skatīt visus komentārus

«Переборщила с пластикой!»: поклонники в шоке от фото Вайкуле, которым поделилась Пугачева

«Мы попрощались с родителями»: врач из больницы, которую посетил Путин, рассказала о происходящем там сейчас