Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mīļotais randiņā nogalina savu draudzeni, kura par to lielījās sociālajos tīklos 1

Attiecības
2019. gada 7. novembrī 11:35 2019. gada 7. novembrī 11:35
  Jauns.lv
Tovakar 26 gadus vecā Līvaja Ogdena no Anglijas pilsētas Halifaksas bija neticami priecīga izrauties no rutīnas un beidzot ar savu puisi aiziet uz randiņu. Diemžēl ieplānotais nenoritēja kā plānots un noslēdzās ar traģēdiju.

Līvaja ar savu puisi un divu bērnu tēvu Loidu Birkbiju devās jautri pavadīt laiku. Pāris pastaigājās pa pilsētu, kur apmeklēja vairākus bārus, bet ceļā uz nākamo iestādi mīļoto starpā pēkšņi izcēlās strīds. Loids draudzeni piekāva un pameta uz guļam uz ielas, aizbēgot no notikuma vietas, vēsta "The Sun".

Līvaja ar Loidu Birkbiju randiņā jautri pavadīja laiku. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Piekauto Līvaju pagalmā pamanīja viņas draudze Kortnija, ar kuru meitenei bija paredzēts tikties vēlāk. Kortnija izsauca medicīnisko palīdzību un nosēdēja līdzās draudzenei līdz atbrauc mediķi, nomierinot un glaudot Līvajas matus. Diemžēl ātrā palīdzība bija bezspēcīga un cietusī no gūtajām traumām slimnīcā mira.


"Man nepieciešams laiks, lai samierinātos ar notikušo. Es nezinu, ko teikt un ko darīt. Man ir tik žēl, ka nespēju tevi glābt, Līvaja, es nevaru pārtraukt domāt par to, ka izdarīju pārāk maz, lai tev palīdzētu," raksta Kortnija Blanda.

Līvaja Ogdena un Loids Birkbijs. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Šausminošo situāciju papildina fakts, ka pastaigas laikā meitene "Facebook" publicēja vairākas fotogrāfijas no randiņa ar Loidu. Līvajs arī tās komentējis - "Beidzot esam randiņā. Pirmais pēc daudziem gadiem!"

Pāra laimīgās sejas neliecināja par traģēdiju un to, kas ar viņiem notiks. 26 gadus veco Puisi arestēja aizdomās par slepkavību, un šobrīd viņš gaida tiesu.

Loidam bija Līvajai bija divi bērni. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Citi šobrīd lasa

11 gadus pēc traģēdijas naktsklubā viņa dzīvoja paralizēta un nomira vienatnē Covid-19 dēļ
"Savu misiju esmu izpildījis!" - izcilajam aktierim Ģirtam Jakovļevam aprit 80 1
Latgalietis nofilmē "varoņdarbu", kā Kuldīgā uz ielas "izslēdz" nevēlamu garāmgājēju (necenzēta leksika: 18+) 2
Tēmas: Facebook
Pievienot komentāru

"Переплюнул все рамки этики и адекватных вопросов": Максим Галкин разочаровал зрителей передачи "Сегодня вечером"

Поклонники обсуждают исчезновение Дмитрия Шепелева