Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 gadus vecā amerikāniete Andžela jau bija samierinājusies ar savu likteni, taču bērnu dēļ nolēma mainīties. (Foto: MDWfeatures / Angela Gerzanics / Vida Press)

FOTO: sieviete, kas visu dzīvi pārtika no Makdonalda, zaudē 64 kilogramus 1

Cita pasaule
2019. gada 28. oktobrī 14:22 2019. gada 28. oktobrī 14:22
  Jauns.lv
35 gadus vecā Andžela no ASV Mičiganas štata teju visu savu dzīvi katru dienu pusdienoja tikai un vienīgi ātrās ēdināšanas restorānā "Mcdonald's". Pirms pāris gadiem viņa nolēma mainīt dzīvi un zaudēja vairāk nekā 60 kilogramus.

Visu savu mūžu Andžela ēda, lai justos labāk. Jau kopš bērnības ēdiens bija kļuvis par viņas atkarību. Liekais svars sievietei parādījās jau deviņu gadu vecumā.

Kopš tā laika ēšanas paradumos nekas īpaši nebija mainījies un visus šos gadus tas bija konstants laimes avots. Ēdiens kļuva par vienīgo lietu, kas nelika vilties. Tomēr, lai cik laimīgu viņu tas darītu, sieviete jutās nomākta par lieko svaru.

Paskatoties uz savu ķermeni viņa jutās nožēlojami. Andžela regulāri tikai kaunināta par savu izskatu. Daudzus gadus Andžela bija mājsaimniece, kas audzina bērnus.

Pēc tam, kad 2014. gadā sieviete sāka strādāt jaunā darbavietā viņa sapratusi, ka nepieciešams dzīvot veselīgāk, tomēr nespējusi atturēties no ikvakara brauciena uz Makdonaldu.

Gadu vēlāk viņa sapratusi, ja nekas drīzumā nemainīsies, viņas diviem dēliem - 15 gadus vecajam Entonijam un 7 gadus vecajam Džastinam būs jāuzaug bez viņas.

2016. gada augustā Andžela veica kuņģa samazināšanas procedūru, kas ļāva zaudēt vairāk nekā 60 kilogramus.

Citi šobrīd lasa

No veikalā pirktām olām izšķiļas paipalas 8
Dzērājšoferis izdzīvo baisā avārijā un satraucas par aifonu 9
Elitārā šampanieša neglītā puse – veids, kā ievāc tam paredzētās vīnogas 1
Tēmas: Veselība, Diētas
Pievienot komentāru

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов