Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Cilvēkus sajūsmina bijusī basketboliste, kura lepojas ar precīziem metieniem un pikantām formām 13

Sievietēm
2019. gada 19. septembrī 13:57 2019. gada 19. septembrī 13:57
  Jauns.lv
28 gadus vecā Džema Vulfa no Pērtas (Austrālija) pelna miljonus, pateicoties sociālajiem tīkliem un savam pievilcīgajam izskatam. Taču viss esot sācies daudz prozaiskāk.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Džema ir sieviete ar daudziem talantiem - savulaik viņa strādājusi par pavāri kafejnīcā, taču darbs bijis smags, 70 stundas nedēļā, tāpēc ātri vīlusies šajā nodarbē.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Tad par Džemas kaislību kļuva basketbols, un viņa bija tik talantīga un pievērsās sportam tik nopietni, ka pat varēja spēlēt Austrālijas basketbola līgā. Taču 2015. gadā viņa diemžēl piedzīvoja smagu ceļgala traumu, un par atgriešanos basketbolā profesionālā līmenī bija jāaizmirst.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Tas Džemas dzīvē bija lūzuma posms. Rehabilitācijas laikā izskatīgā sportiste sāka Instagramā publicēt video ar basketbola trikiem, kā arī savas fotogrāfijas. Un austrālietei patiešām ir, ar ko lepoties - efektīga figūra, precīzi metieni tieši grozā.

Sociālajos tīklos viņai uzradās arvien vairāk un vairāk sekotāju, un patlaban Instagramā Džema jau var lepoties ar 2,7 miljoniem fanu. Vietnē OnlyFans viņa ar savām fotogrāfijām jau nopelnījusi 2 miljonus dolāru - un tas izdevies mazāk nekā gada laikā.

Tajā pašā laikā bijusī basketboliste neslēpj, ka ikdienā viņa dzīvo diezgan pieticīgi, viņas sadzīves tēriņi neesot lieli. Nopelnīto naudu viņa iecerējusi veltīt, lai palīdzētu suņiem, kuriem nav savu māju. Tieši šāda palīdzēšana dara viņu laimīgu, saka Džema.

Citi šobrīd lasa

Galkins, kurš nāca klajā ar skandalozu video par Putinu, pēdējos gados bijis īpaši nešpetns 2
VIDEO: Rīgā no brauktuves "noslauka" vieglo auto un savaino gadu vecu bērnu 2
Horoskops jūnijam visām zodiaka zīmēm: gatavojieties lielām pārmaiņām
Skatīt visus komentārus

"Кэтрин щелкает пальцами, и дворец суетится": герцогиня Меган пожаловалась на несправедливость

«Остались кожа да кости»: Михаил Боярский поразил изможденным видом