Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Cilvēkus sajūsmina bijusī basketboliste, kura lepojas ar precīziem metieniem un pikantām formām 15

Sievietēm
19. septembrī 13:57 2019. gada 19. septembrī 13:57
Jauns.lv
28 gadus vecā Džema Vulfa no Pērtas (Austrālija) pelna miljonus, pateicoties sociālajiem tīkliem un savam pievilcīgajam izskatam. Taču viss esot sācies daudz prozaiskāk.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Džema ir sieviete ar daudziem talantiem - savulaik viņa strādājusi par pavāri kafejnīcā, taču darbs bijis smags, 70 stundas nedēļā, tāpēc ātri vīlusies šajā nodarbē.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Tad par Džemas kaislību kļuva basketbols, un viņa bija tik talantīga un pievērsās sportam tik nopietni, ka pat varēja spēlēt Austrālijas basketbola līgā. Taču 2015. gadā viņa diemžēl piedzīvoja smagu ceļgala traumu, un par atgriešanos basketbolā profesionālā līmenī bija jāaizmirst.

Foto: instagram.com/jemwolfie

Tas Džemas dzīvē bija lūzuma posms. Rehabilitācijas laikā izskatīgā sportiste sāka Instagramā publicēt video ar basketbola trikiem, kā arī savas fotogrāfijas. Un austrālietei patiešām ir, ar ko lepoties - efektīga figūra, precīzi metieni tieši grozā.

Sociālajos tīklos viņai uzradās arvien vairāk un vairāk sekotāju, un patlaban Instagramā Džema jau var lepoties ar 2,7 miljoniem fanu. Vietnē OnlyFans viņa ar savām fotogrāfijām jau nopelnījusi 2 miljonus dolāru - un tas izdevies mazāk nekā gada laikā.

Tajā pašā laikā bijusī basketboliste neslēpj, ka ikdienā viņa dzīvo diezgan pieticīgi, viņas sadzīves tēriņi neesot lieli. Nopelnīto naudu viņa iecerējusi veltīt, lai palīdzētu suņiem, kuriem nav savu māju. Tieši šāda palīdzēšana dara viņu laimīgu, saka Džema.

Citi šobrīd lasa

Inga Tropa par labsajūtu un skaistumu: "Nevelku to pašu apģērbu divas dienas pēc kārtas"
VIDEO: mirusi slavenākā aita pasaulē
"Trakāk par zīdaini" - miesassargs atklāj Kanje Vesta neprātīgās prasības 6
Skatīt visus komentārus

Откровенные признания принца Гарри шокировали Елизавету II и принца Уильяма

«Спасибо Алле Борисовне за вкуснейший обед и ужин»: известный продюсер показал Пугачеву в домашней обстановке