Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
instagram.com/grigorjeva_63kg/

Cīkstone Anastasija Grigorjeva ar mazuli kopā pat trenējas 2

Sievietēm
19. maijā 05:32 2019. gada 19. maijā 05:32
Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Latvijas brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva, kopš kļuvusi par mammu, nav metusi malā savus mērķus sportistes karjerā un uz treniņiem dodas kopā ar mazuli.

Pērn rudenī par māmiņu kļuva titulētā cīkstone Anastasija Grigorjeva – pasaulē nāca trīskārtējās Eiropas čempiones un viņas mīļotā vīrieša Imanta Lagodska dēls Alans. Mazuļa nākšana pasaulē sportisti padarījusi vēl motivētāku.

„Pagaidām esmu tālu no optimālās formas, turpināsim gatavoties Eiropas spēlēm un septembra pasaules čempionātam, kur būs atlase olimpiskajām spēlēm,” saka apņēmības pilnā sportiste. (Foto: no privātā arhīva)

Viņa žurnālam Kas Jauns atklāj savu ikdienu pēc dēla piedzimšanas: „Esmu laimīga, ka man ir iespēja apvienot profesionālās sportistes karjeru ar mammas lomu.

Mazais visur tiek ņemts līdzi – gan uz treniņiem, gan treniņnometnēm, jo dēlu aizvien baroju ar krūti. Manuprāt, bērns nekad nevar būt šķērslis. Jā, tagad mazliet vairāk ir jāpiedomā par loģistiku, kā visu saplānot. Kur, kad un kā trenēties, lai mazajam būtu labi.” Šajā pavasarī Anastasija jau paspējusi piedalīties sacensībās un gūt labus rezultātus.

„Šogad jau izdevies izcīnīt bronzas medaļu Eiropas čempionātā. Arī uz šīm sacensībām biju kopā ar dēlu. Eiropas čempionātā pat nepaliku uz apbalvošanu, jo bija laiks barot mazo. Bet ko darīt? Īss mirklis, un viņš jau paaugsies,” smaidot saka laimīgā māmiņa.

Tagad Anastasija devusies uz treniņnometni Spānijā, kur, protams, līdzi ņēmusi savu dēlu. Lai atvieglotu sportistes ikdienu, talkā nāk arī viņas vīrs Imants. „Šoreiz tētis paņēma atvaļinājumu un brauca līdzi, bet uz treniņiem ar Alanu tik un tā ejam kopā, jo mazais joprojām ēd mammas pienu,” saka Anastasija.

2017. gada vasaras nogalē Anastasija un Imants pēc trīsarpus kopdzīves gadiem apprecējās. (Foto: no privātā arhīva)
Foto: no privātā arhīva

Saistītās ziņas

Cīkstone Grigorjeva: "Negrasos atkāpties, kamēr neiegūšu olimpisko medaļu" 2
Cīkstone Anastasija Grigorjeva kļuvusi par māmiņu 8
Grigorjeva nevar valdīt asaras: "Es biju gatava atdot sevi visu!" 11

Citi šobrīd lasa

7 lietas, kurām nav jāatrodas virtuvē uz darba virsmas 3
Uzdzīve, skandāli, sašutuši kaimiņi un izsaukta policija: ko Kivičs un Skulme patiesībā dara ārzemēs 159
Video, kurā redzama Merkeles trīcēšana, komentējis britu ārsts: “Tur iemesli noteikti ir nopietnāki par dehidratāciju” 21
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение