Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu un abu pirmdzimto dēlu Ārčiju. (Foto: AFP/Scanpix)

Ar ļoti īpašu mazā Ārčija foto Megana Mārkla godina princeses Diānas piemiņu 2

Sievietēm
13. maijā 12:08 2019. gada 13. maijā 12:08
Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana Mārkla svētdien svinēja savu pirmo Mātes dienu māmiņas statusā. Par godu skaistajam notikumam Megana nelaida garām iespēju publicēt ļoti īpašu dēla Ārčija foto oficiālajā Saseksas hercogu Instagram kontā.

Fotogrāfijā redzams, kā hercogiene Megana tur sava jaundzimušā dēliņa kājas. Taču attēls ir īpašs arī citas detaļas dēļ - tajā redzamās puķes neaizmirstulītes bija mīļākie ziedi puisēna vecmāmiņai, mūžībā aizgājušajai prinča Harija mātei princesei Diānai.

Fotogrāfijas aprakstā teikts: "Šodien es godinu visu māmiņu piemiņu - gan bijušo, gan esošo, gan topošo, gan arī to, kuras ir zaudētas, taču mūžam paliks atmiņā. Mēs godinām ikvienu no jums. Šodien ir Mātes diena ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Ziemeļāfrikā, Kenijā, Japānā un vairākās Eiropas valstīs. Šī ir pirmā Mātes diena Saseksas hercogiem."

Megana Mātes dienu pavadīja arī kopā ar savu mammu Doriju, kura Lielbritānijā ieradās pagājušajā mēnesī, lai būtu kopā ar meitu mirklī, kad dzims viņas mazbērns. Megana ar savu māti ir ļoti tuvas, un pasaule pievērsa uzmanību viņu attiecībām jau 2014. gadā, gan pašreizējā hercogiene savā blogā (tagad tas vairs nav aktīvs) publicēja mīlestības vēstuli savai māmiņai. Megana toreiz savu mammu nosauca par "brīvo garu" un atklāja, ka tieši no viņas iemācījusies svarīgākās atziņas par dzīvi.

Saistītās ziņas

Daudzi slavē Meganu, ka viņa nav centusies slēpt, kāds ir dabisks sievietes ķermenis pēc dzemdībām 1
Megana Mārkla dēlu dzemdējusi ekskluzīvā Londonas slimnīcā, kur maltītē piedāvā omāru, austeres un šampanieti uz sudraba paplātes 91
Skaudrā patiesība par princeses Diānas dzemdībām: kas bija jāiztur jaunajai māmiņai 4

Citi šobrīd lasa

"Ziniet, Olga, tas ziņotājs it kā esmu es..." Valdis Lūriņš par "Čikāgas piecīšiem" un atrašanos čekas maisos 3
FOTO: "Prāta Vētra" Liepājā kopā ar fanu pūli nosvin 30 gadu jubileju 103
VIDEO: vīrietis Nigērijā uzlec uz pasažieru lidmašīnas spārna un ielien tās dzinējā 5
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1

"Я долларовый миллионер": Ксения Собчак рассказала, как заработала первый крупный гонорар 1