Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pasaule aiztur elpu: tūlīt dzims populārākie trīnīši Instagramā 9

Bērni
2018. gada 12. septembrī 14:28 2018. gada 12. septembrī 14:28
Mammamuntetiem.lv
Iespēja palikt dabīgā ceļā stāvoklī ar trīnīšiem ir ļoti ļoti maza. Pāris no Kopenhāgenas – Marija (36) un viņas vīrs Anders (40), kas pirms 4 gadiem iepazinās vietnē Tinder, pavisam drīz kļūst par četru bērnu vecākiem. Viņiem jau ir 2 gadus vecs dēliņš, un būs vēl divas meitiņas un dēls, kuriem jānāk pasaulē jau šonedēļ. Šie vēl nedzimušie mazuļi, kuri teju teju nāks pasaulē, šajās dienās kļuvuši par populārākajiem trīnīšiem Instagramā.

Foto: Instagram/triplets_of_copenhagen

Marija savu gaidīšanas stāstu ir dokumentējusi un ļāvusi apskatīt visiem interesentiem Instagram profilā “triplets_of_copenhagen”, kam ir jau 121 tūkstotis sekotāju. 

“Tas ir neparasts ceļojums – gaidīt trīnīšus,” raksta Marija. “Tās ir nemitīgas pārbaudes pie ārstiem, sonogrāfijas, šoks, cilvēku reakcija, kad viņi uzzina jaunumus, gatavošanās un visas dzīves pārplānošana. Nekas nav vienkārši!”

Marija stāsta, ka tas, kā aug viņas vēders, cik daudz tas spēj izturēt un tas, ka viņa joprojām spēj nostāvēt uz savām kājām, viņai liekas liels brīnums. Savu pašreizējo dzīves periodu viņ sauc par “Gaidīšanas spēli”, jo visa ikdiena ir pakārtota viņas īpašajam saudzējamajam stāvoklim. Pēdējās nedēļas jaunā sieviete pārsvarā pavada guļot.

Sadarbībā ar:

Citi šobrīd lasa

Viņš domāja, ka trenējas: Niku Endziņu boksa ringā par viltus ziņu izplatīšanu pamatīgi pārmāca bokseris 331
Aktīvistes Sanktpēterburgā atkailina krūtis un rokās tur zīdaiņu izskata jēlas gaļas tīstokļus 128
Traģiskā autobusa un mikroautobusa sadursme uz Daugavgrīvas šosejas: policija sniedz detalizētāku informāciju par notikušo 26
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала