Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nav tāda apģērba, ko var vilkt tikai slaidi cilvēki! Indra Salceviča iedvesmo apalīšu šova dalībnieces mainīt garderobi 6

Shortcut
2019. gada 24. maijā 10:12 2019. gada 24. maijā 10:12
  Karlīna Timofejeva
“Nav tādu lietu, ko nevarat uzvilkt jūs un kuru var vilkt tikai slaidi cilvēki. Nu nav!” ekskluzīvā nodarbībā kanāla “STV Pirmā!” šova “Pati pilnība” dalībnieces iedvesmo stiliste, šova vadītāja un body positive kustības vēstnese Indra Salceviča.

Veidojot savu stilu, Indra dāmām iesaka rūpīgi izrevidēt savu garderobi un izmest visu lieko – apģērbus, kuri ir morāli novecojuši, nekvalitatīvi vai kļuvuši par mazu. Tāpat viņa iesaka atbrīvoties no apģērbiem, kuri reiz impulsīvi iegādāti un tā arī nekad nav uzvilkti. “Ko var paturēt? Paturēt var tikai pērles,” drosmīgi saka Indra. Tāpat viņa norāda, ka nereti tik populārais aizbildinājums “Man nav ko vilkt” drīzāk norāda uz slinkumu meklēt sev piemērotu apģērbu. “Ir jāiet un jāmeklē. Nav vietējā veikalā – meklē internetā. Ja nevari saprast, ko vilkt, atrodi  kādu slavenību, kura tev līdzīga pēc formām un mēģini kopēt to, kā viņa ir saģērbusies. Ja viņas gaume tevi uzrunā.” Vērtīgu padomu sniedz Indra Salceviča.

Foto: Publicitātes

Šīs nedēļas “Pati Pilnība” sērijā dāmām pašām bija jādemonstrē savas stila iemaņas un stundas laikā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” vienai otru jāietērpj blogera tēlā. Savukārt dāmu veikumu vērtēja modes blogere Alīna Kellere. Ieskaties dalībnieču stila pērlēs arī tu.

Citi šobrīd lasa

Astronoms Ilgmārs Eglītis par to, vai citplanētieši mūs vēro: "Roku uz sirds liekot, nevaru apgalvot, ka tur nekā nav"
Amatnieku maskas nedrīkst uzdot par līdzekli pret Covid-19 8
VIDEO: jaunā vīra pārsteigums kāzu svinību laikā izvēršas par pilnīgu katastrofu 1
Skatīt visus komentārus

Ребенок на спор проглотил магниты — врачи Детской больницы все еще борются за его жизнь

"Зачем так делать?": потерявшие корпоративы звезды возмущены "отменой" Нового года