Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Bērnišķīgais izskats rada problēmas? 5 padomi, kā kļūt sievišķīgākai 3

Shortcut
11. aprīlī 17:30 2018. gada 11. aprīlī 17:30
Karlīna Timofejeva
"Gribu izskatīties sievišķīgāka!" "Mazā auguma dēļ mani neuztver nopietni!" Kā tērpties smalkām sievietēm, kuras vēlas izskatīties pieaugušākas un nobriedušākas?

Jau šovakar "STV Pirmā!" raidījumā "Ievas jaunās pārvērtības" vērtīgus padomus 35 gadus jaunajai rīdziniecei Ivetai sniegs stiliste Iveta Vecmane. Sieviete nereti priekšroku dod meitenīgam un pat bērnišķīgam apģērbam – kupliem rozā tilla svārkiem un platiem džemperiem ar lieliem uzrakstiem, tā smalkajam un pat miniatūrajam augumam liekot izskatīties kā “lellītei”.

Lūk, daži no stilistes ieteikumiem, kā apģērbā ienest sievišķību un pieaugušas, respektējamas dāmas tēlu:

1.    Ja izvēlies puķainu, meitenīgu kleitu vai svārkus, papildini to ar šobrīd tik aktuālo trenci vai brīva stila žaketi, tā koptēlā mazinot bērnišķīgos akcentus.

Vērtīgus padomus saņems 35 gadus jaunā rīdziniece Iveta. (Foto: Ekrānuzņēmums)

2.    “Must have” apģērbs maza, smalka auguma sieviešu garderobē ir šauras kapri bikses līdz potītēm. Tās var kombinēt gan ar romantiska stila blūzēm, gan “biker” tipa ādas jaku. Nebaidies eksperimentēt un bikses vilkt kopā, piemēram, ar kleitu.

3.    Iegādājoties aksesuārus, centies nepārspīlēt ar lielām un uzkrītošām rotām. Pārāk garas kaklarotas vizuāli augumu padarīs vēl mazāku. Tāpēc priekšroku dod īsākām rotaslietām.

4.    Mazais augums mudina izvēlēties tam atbilstošu apģērbu un aksesuārus – izvairies no platiem, “oversize” džemperiem, lielām somām, platiem atlokiem žaketēs, lieliem dekoratīviem elementiem apģērbā.

5.    Ja arī pēc 30 gadu sliekšņa tilla svārki ir viens no taviem iemīļotajiem apģērba gabaliem, pievērs uzmanību, lai tie nebūtu tik bērnišķīgā krāsā kā rozā un būtu garāki par celi. Arī svārku audumam jābūt kvalitatīvam un blīvam, bet piegriezumam iespējami lakoniskam – bez rišām, krokojumiem vai spožām bantēm.

Citi šobrīd lasa

Dināra Rudāne pastāsta, kā jutusies pēc meitas piedzimšanas: "Man šķita, ka sāks braukt jumtiņš" 6
"Atmetīšu pīpēšanu, mācīšos angļu valodu..." Kāpēc cilvēki sevi muļķo, ka no 1. janvāra sāks jaunu dzīvi? 10
2018.gads spilgtās un emocionālās fotogrāfijās: tādā pasaulē mēs dzīvojam! 10
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева зажгла на дне рождения подруги в черном коротком платье

Школьницы случайно задушили подругу, а потом изобразили самоубийство