Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"One Wolf" pavasaris/vasara 2022 (Foto: Andra Marta Photography)

Sapņi, kas šobrīd vieno visu pasauli - pašmāju zīmols "One Wolf" prezentē jaunāko kolekciju "The Dreamer"

Mode
9. novembrī 17:07 2021. gada 9. novembrī 17:07
  Pastaiga
Pēdējo divu gadu laikā pandēmijas ietekmē pašmāju modes zīmols "One Wolf" kolekciju prezentācijas risina netradicionālos veidos, gan veikala skatlogu pārvēršot skatuvē, gan arī kolekcijas demonstrēšanai izmantojot pilsētvides un digitālās iespējas.

"One Wolf" pavasaris/vasara 2022 (Foto: Катрина Гелзе)
"One Wolf" pavasaris/vasara 2022 (Foto: Andra Marta Photography)

One Wolf 2022.gada pavasara - vasaras kolekcijas “The Dreamer” modes skate tika iemūžināta One Wolf un Ivara Burtnieka kopīgi veidotā īsfilmā “The Dreamer“, paverot iespēju skatītājiem ne tikai atrasties vairākos modes skates posmos, bet arī būt klātesošiem filmas tapšanā, ielūkojoties modes un režisora darba aizkulisēs.

Kolekcijas “The Dreamer” koncepts veidots, domājot par pandēmijas nogurdināto pasauli, vardarbīgām, nepārtrauktām polistiskām cīņām un reizē vēlmi aktualizēt pozitīvu domāšanu, optimismu un šķietami naivu ticību labākai nākotnei.

"One Wolf" pavasaris/vasara 2022 (Foto: Катрина Гелзе)
"One Wolf" pavasaris/vasara 2022 (Foto: Andra Marta Photography)

Sociālā distancēšanās ir ieviesusi jaunas metodes, lai uzturētu sakarus, paustu savu pārliecību, bēdas un priekus. Domas par ierasto socializēšanos, viedokļu un domu apmaiņu klātienē, rosina mūs sapņot, cerēt un idealizēt rītdienu, jo pareizās atbildes šobrīd nav nevienam. Šobrīd visu pasauli vieno pārdomas un sapņi.

“One Wolf” ir Latvijas modes zīmols, kas dibināts Rīgā, Latvijā. Zīmola filozofija ir iedvesmot cilvēkus kļūt drosmīgākiem, būt brīviem un paust savu radošumu. Zīmols rada uniseksa apģērbus, kas apvieno funkcionalitāti, asprātību, inteliģenci un askētismu. Katra kolekcija ir jauns stāsts par neparasto cilvēku dzīvē un atspoguļo pārdomas par mūsdienu pilsētas dzīves estētiku.

Rīgas modes nedēļas ietvaros One Wolf saņēma “Latvijas modes gada balvu 2020” kategorijā - Radošākā modes skate 2020. gadā par kolekcijas “City Monk” prezentāciju Rīgas pilsētas centrā 2,3km garā maršrutā.

Saistītās ziņas

Jaunais stila trends - ļoti miniatūra somiņa, ko daudzi sauc par izsmieklu
Parīzes modes nedēļu "Chanel" rotā ar tauriņu spārniem un elegantu klasiku
Regīnai Devītei - grezna somiņa par 1500 eiro

 

Vēl portālā

Atveseļošanās pēc vīrusiem
Svētku gardums: pašcepta slavenā itāļu Ziemassvētku maize - panetone
Vai var uzvarēt stresu dabīgā ceļā?
Pievienot komentāru

"Кощеи нынче в моде?": экстремально похудевшего Лепса не признали на новом фото

Это не голодание! Николай Басков раскрыл секрет похудения