Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ja aprīļa beigās Latvijā tomēr vēl būs aizliegta pulcēšanās publiskos pasākumos, "Artdocfest/Rīga" rīkotāji sola atkārtotus filmu seansus un tikšanos ar to autoriem pēc pandēmijas beigām. (Foto: https://www.facebook.com/artdocfest)

Dokumentālā kino festivāls "Artdocfest/Rīga" plānots aprīlī; uz straumēšanu internetā nepāriešot

Kultūra
2021. gada 8. februārī 17:59 2021. gada 8. februārī 17:59
  LETA
Starptautiskais dokumentālā kino festivāls "Artdocfest/Rīga" noritēs no 28.aprīļa līdz 3.maijam, informēja festivāla organizatori.

Sākotnēji festivāla norise bija paredzēta pagājušā gada novembrī, taču tā tika pārcelta saistībā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju. Pasākuma organizatori pavēstīja, ka festivāls "Artdocfest/ Rīga" nepāries uz straumēšanas formātu internetā pat gadījumā, ja ārkārtas situācija Latvijā aprīļa beigās vēl nebūs atcelta.

"Mēs esam sagatavojuši risinājumus, par kuriem ziņosim, tuvojoties festivāla atklāšanas dienai. Jebkurā gadījumā žūrija skatīsies filmas uz lielajiem ekrāniem. Uzvarētāji tiks nosaukti un 3.maijā svinīgā ceremonijā tiks pasniegtas balvas," norādīja festivāla rīkotāji.

Viņi akcentēja, ja gadījumā aprīļa beigās Latvijā tomēr vēl būs aizliegta pulcēšanās publiskos pasākumos, tad plānots rīkot atkārtotus filmu seansus un tikšanos ar to autoriem pēc pandēmijas beigām.

Saistītās ziņas

Cenzūras dēļ Krievijas slavenais kinofestivāls "Artdocfest" pārceļ programmu uz Latviju 1
Rīgā būs jauns dokumentālā kino festivāls
Zviedrija pēc dokumentālās filmas atklājuma vēlas no jauna izpētīt prāmja "Estonia" vraku

Vēl portālā

Uzzini, kurš vitamīns var palīdzēt samazināt cukura diabēta attīstības risku
Tautas medicīna. Kas jāzina par skābo dakteri – citronu 1
Plaša izklaides programma ģimenēm "Bumbiņ’festā"
Tēmas: Rīga, Artdocfest
Pievienot komentāru