Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā ik dienu justies 27 gadus vecai? Jeļenas Strahovas pieredze

Cilvēki
2020. gada 23. oktobrī 11:51 2020. gada 23. oktobrī 11:51
 
Marika
Džule
| Jauns.lv
PA.CĒLUMA studijā viesojas Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova, kura atklāj, kāpēc nekad neskatās savā pasē un ka 32. Rīgas modes nedēļa notiks neierasti.

Jeļena Strahova ir Baltijas modes federācijas prezidente, Rīgas modes nedēļas (Riga Fashion Week) galvenā producente. Jeļena jaunībā nodarbojās ar mākslas vingrošanu, šobrīd piekopj aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī seko līdz izmaiņām un aktualitātēm modes industrijā.

Uzzini arī, kāpēc modes un modeļu bizness nav viens un tas pats, kādēļ 32. Rīgas modes nedēļas podiums būs 55 metrus garš, un kādas unikālas dāvanas Jeļena saņem no latviešu dizaineriem?

32. Rīgas modes nedēļa norisināsies no 27. līdz 31. oktobrim. Modes skates notiks gan klātienē - Hanzas Peronā, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības noteikumus, gan tiešsaistē. Pilna informācija par modes skatēm, plānotajiem pasākumiem un ierobežojumiem - www.rfw.lv.

Kā vairot enerģiju ar uztura palīdzību un samazināt cukura patēriņu ikdienā, stāstīs biohakere, biomedicīnas un bioinformātikas speciāliste, projekta "Veselība kā process" līdzizveidotāja Agnese Zlatopoļska.

PA.CĒLUMA 29. raidījuma iedvesma smelta no aktuālā PASTAIGAS novembra/decembra izdevuma

Vēl portālā

Dodamies pārgājienā vai izbraucienā! Piecas idejas gardām uzkodām, ko ņemt līdzi
"Cilvēkjaudas" radītājas Lauras Dennler fenomens. Viņai seko tūkstoši
Ar lāzera tālmēru pa mežu: ieskats dabas auditora ikdienā 3
Pievienot komentāru

Больно смотреть: Елизавету II не узнать на похоронах своего мужа

Принц Уильям и принц Гарри воссоединились на похоронах принца Филиппа. Как прошла встреча братьев?