Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Natālijas Jansones, Katya Katya London skates. Rīgas modes nedēļas trešā diena

Mode
1. novembrī 11:33 2019. gada 1. novembrī 11:33
Jauns.lv
Pilnā sparā turpinās Rīgas modes nedēļa 2019. Trešajā dienā aktuālās modes cienītājus priecēja Natālija Jansone, igauņu zīmols Marimo, mode no Itālijas - Caterina Moro un neatkārtojamā Katya Katya London.

Natālijas Jansone tērpi ir kā modes valodas Haiku – eleganti, rezervēti un precīzi piegriezti kā dārgakmeņi. Ar rokām darināti, izmantojot dabiskos materiālus.

Igaunijas zīmols Marimo tika izveidots stiprām un pašpāpliecinātām sievietēm, kurām raksturīgas augstas prasības pret sevi un dzīves kvalitāti. Zīmola dizaina pamatā  ir minimālisms un klasika, kur tīras  tīras un skaidras līnijas sasaucas ar tādām modernām detaļām kā atklāta muguras daļa, ar rokām darināti Swarovski izšuvumi un Marimo raksturīgās jostas, kas izrotātas ar Swarovski kristāliem.

Zīmols, kas dēvēts tā dizaineres Caterina Moro vārdā, tika dibināts 2018. gadā un tā apģērbi tiek radīti Itālijā. Pagātnes estētika, kas jāskata un jāinterpretē ar jaunu, šībrīža vīziju, ir izejas punkts Caterina Moro veidotajām kolekcijām. Akurāta materiālu izpēte, izstrādājumu sartorālais raksturs un inovatīva pieeja darba tehnikai tiek apvienota ar dziļu mīlestību pret krāsām un īpašu vērību pret detaļām. Šīs ir vadlīnijas, kuras ievēro zīmols. Garās un mini kleitas, kurām raksturīgas maigas un viļņaina līnijas, ir piemērotas dinamiskai sievietei un viņas ikdienas aktivitātēm, piešķirot valkātājai poētisku pievilcību, neignorējot vieglumu un komfortu.

Zīmols KATYA KATYA LONDON specializējas īpaši sievišķīgu tērpu veidošanā, iedvesmojoties no vintāžas stila, rada demi-couture līgavu kleitas un kleitas īpašiem pasākumiem. Zīmols piedāvā arī individuālu pasūtījumu veikšanu. KATYA KATYA LONDON kleitas ir izsmalcinātas un elegantas, darinātas izmantojot ļoti delikātus mežģīņu elementus un rokām izšūtas detaļas.

Vēl portālā

"Ceļotāja laikā" - atrod 120 gadus senu foto ar Grētu Tūnbergu 17
Nosaukti 10 veselīgākie produkti pasaulē 2
Cilvēkus sajūsmina drosmīga sieviete, kura metas degošā mežā, lai glābtu nāvei nolemtu koalu 8
Pievienot komentāru

«Любовь, похожая на сон»: «Живое» выступление Аллы Пугачевой попало в Сеть

Герцогиня Кэтрин отчитала радиоведущего, который подшутил над ее дочерью