Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: atklāj Rīgas modes nedēļu - prezentē kolekciju jauno mākslinieku atbalstam

Mode
2019. gada 30. oktobrī 11:24 2019. gada 30. oktobrī 11:24 | Papildināts, 2019. gada 30. oktobrī 15:44
  Jauns.lv
Atklājot Rīgas modes nedēļu, vakar Spicē pozitīvā atmosfērā tika prezentēta īpašo t-kreklu kolekcija jauno mākslinieku atbalstam. Ekskluzīvā dizaina kolekcija "RIGA FASHION WEEK Limited Edition T-shirt" veidota sadarbībā ar Latvijas strauji augošo jaunuzņēmumu Printify un atpazīstamiem modes māksliniekiem.

Saistītās ziņas

Atklāta 31. Rīgas modes nedēļas programma
Par 31. Rīgas modes nedēļas imidža seju kļuvusi modele Ksenija Gerasika "MCouture" tērpā
Rīgas modes nedēļas galvenās skates šogad risināsies "Hanzas peronā" 16

Ekskluzīvos t-kreklu dizainus veidoja Latvijā jau pazīstami modes mākslinieki, un tos ierobežotā daudzumā būs iespēja iegādāties līdz Rīgas modes nedēļas beigām. Ienākumi par iegādātajiem T-krekliem tiks novirzīti, lai palīdzētu finansēt Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un jauno dizaineru kolekciju izveidošanu.

 “Printify tic jaunajiem talantiem, un mūsu mērķis ir palīdzēt talantīgām, radošām un ambiciozām personībām izpausties. Mēs ticam, ka šie līdzekļi, kas tiks saziedoti ar t-kreklu palīdzību, būs tikai sākums jauno dizaineru veiksmes stāstam un sapņu piepildījumam. Viņi, tāpat kā mēs, ir sava veiksmes stāsta pašā sākumā,” ekskluzīvās kolekcijas prezentācijas pasākumā uzsvēra iniciatīvas atbalstītāju, Latvijas strauji augošā jaunuzņēmuma Printify pārstāve Elīna Stafecka.

Arī idejas autore, Rīgas modes nedēļas organizatora Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova pasākumā veltīja iedvesmas vārdus jaunajai modes dizaineru paaudzei un pateicās akcijas dalībniekiem. Idejai atsaucās un kreklu dizainus jauno talantu atbalstam veidoja atpazīstami modes mākslinieki - Dace Krieviņa-Bahmane (zīmols Dace Bahmann), Anna Ledskalniņa (zīmols Anna Led), Jūlija Malahova (zīmols MCouture), Agnese Narņicka (zīmols One Wolf), Marina Dorošenko (zīmols ArtJam). Pasākumu ieskandināja un t-kreklus palīdzēja izrādīt arī populāri Latvijas mūziķi - Dagamba, Markus Riva, Triana Park, Dvines, Aminata Savadogo.

"Mēs pateicamies visiem, kuri atsaucās un palīdzēja! Tie ir gan mūsu izcilie dizaineri, gan mūziķi, gan jauni uzņēmēji, kā arī vienkārši modes fani, kuri veiks savu ieguldījumu, iegādājoties šos T-kreklus. Iegūto līdzekļu summa būs zināma šīs Rīgas modes nedēļas beigās, bet pagaidām mēs sakām: "Dots devējam atdodas!", - stāsta Jeļena Strahova, Baltijas modes federācijas prezidente.

RIGA FASHION WEEK norisināsies no 29. oktobra līdz 2. novembrim.

Vēl portālā

"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 8
Mazajam Artjomam dzimumzīmes sedz 80% ādas. Ārsti piedāvā atteikties no bērna, tomēr māmiņa cer ar šo stāstu iedvesmot citus
Savāc zīles un kastaņus - noderēs veselības uzlabošanai
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин и принц Уильям сделали официальное заявление о принце Гарри

Ксения Собчак выпустила свою линию белья и одежды и подверглась критике