Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Katrin Aasmaa (Foto: Publicitātes foto)

Jauns un nepieradināts apģērbu dizains: Rīgā skatāmas Igaunijas modes mākslinieku labākās kolekcijas 27

Mode
18. jūlijā 12:04 2019. gada 18. jūlijā 12:04
Pastaiga
Showroom INTRO vēris durvis jau otrajam #freshblood modes salonam, kurā pārstāvēti jaunie, talantīgie Baltijas valstu modes mākslinieki. Šī ir vienreizēja iespēja apskatīt, uzlaikot un – kāpēc gan ne? - arī iegādāties dizaineru radītos tērpus, Pastaiga.lv vēstī šovrūma pārstāvji. Patlaban līdz 8. augustam ir iespēja iepazīties ar labākajām Igaunijas modes mākslinieku kolekcijām.

Showroom INTRO pārstāv dažādus Baltijas modes mākslinieku veidotus zīmolus. Vasarā īpaša uzmanība veltīta jaunajiem apģērbu dizaineriem. Showroom INTRO atrodams pašā Rīgas sirdī – tirdzniecības centra Galleria Riga 4. stāvā. Un tieši tur līdz 8. augustam ir iespēja iepazīties ar labākajām Igaunijas modes mākslinieku kolekcijām.

Annika Kiidron (Foto: Publicitātes foto)
Anželika Mändmaa (Foto: Publicitātes foto)

Līdztekus studentu diplomdarbiem tiek rādīti tērpi, kas demonstrēti lielākajā un prestižākajā Igaunijas modes notikumā -  ERKI Moeshow. Starp 11 kolekciju autoriem ir atzīti dizaineri un neparastas tehnikas.

Cärol Ott (Foto: Publicitātes foto)
Kristiina Jeromans (Foto: Publicitātes foto)
Kadi Adrikorn (Foto: Publicitātes foto)

Profesore Pireta Puparta (Piret Puppart), Earonian Mākslas Akadēmijas EKA Modes un Dizaina nodaļas vadītāja: "Ja vēlaties iepazīties ar svaigu un eksperimentālu dizainu, noteikti ir vērts apmeklēt salonu. Šī patiesi ir ierastā adījuma reinkarnācija. Teju katrā kolekcijā pamanīsiet inovatīvas tehnikas, ko radījuši to autori."

Kairi Getman (Foto: Publicitātes foto)
Triin Tint (Foto: Publicitātes foto)

Salons šajās dienās ir pārsteigumu pilns! Unikāli, autoru rokām veidoti audumi, inovatīvi, digitālā tehnikā darināti izšuvumi, izšuvumi, kas tapuši no mājās audzētiem kristāliem, ekskluzīvas, rokām darinātas galvas segas, neierastas formas līdztekus modernam, valkāšanai gatavam apģērbam.

Hannes Rüütel (Foto: Publicitātes foto)
Kertu Kivisik (Foto: Publicitātes foto)

Pārstāvētie dizaineri: Mariliis Niine, Cärol Ott, Katrin Aasmaa, Anželika Mändmaa, Triin Tint, Annika Kiidron, Kristiina Jeromans, Kairi Getman, Kadi Adrikorn, Kertu Kivisik, Hannes Rüütel.

Katrin Aasmaa (Foto: Publicitātes foto)
Mariliis Niine (Foto: Publicitātes foto)

Showroom INTRO laipni aicina ciemos: no otrdienas līdz ceturtdienai, no plkst. 13.00 – 18.00 (Galleria Riga, Dzirnavu iela 67)

Vēl portālā

Daudz kas var izrādīties citādāk, nekā šķita... Dienas horoskops 18. oktobrim
Apģērbs par mazu, nepiemēroti džinsi un apavi - lietas, kas liek tev izskatīties bezstilīgi 14
Gripas sezona ir sākusies! Kā sevi pasargāt un ko darīt, ja tomēr gadījies saslimt 1
Skatīt visus komentārus

Светлана Лобода отметила 37-й день рождения в компании Тилля Линдеманна

Новая возлюбленная занятого на работе Шепелева взяла на себя заботы о его сыне от Фриске