Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Londonas Dizaina biennāles uzvarētāja Artūra Analta instalācija “Matter to Matter” būs skatāma Latvijā

Dzīvesstils
10. oktobrī 14:24 2018. gada 10. oktobrī 14:24
Pastaiga
Tikai 11 dienas – no 2018. gada 17. līdz 28. oktobrim – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Londonas Dizaina biennāles 2018 (London Design Biennale, LDB) žūrijas balvu ieguvusī ARTŪRA ANALTA interaktīvā instalācija “Matter to Matter”, portālu Jauns.lv informē muzeja pārstāvji.

Eiropā un pasaulē jau augsti novērtētā latviešu dizainera Artūra Analta interaktīvā instalācija “Matter to Matter” šogad Londonas Dizaina biennālē pirmo reizi pārstāvēja Latviju un ieguva žūrijas Zelta medaļu kategorijā “Labākais dizains”. Dalība šajā vērienīgajā dizaina nozares forumā norisinājās, atzīmējot Latvijas valsts simtgadi.

Otrā Londonas Dizaina biennāle ar devīzi “Emocionālie stāvokļi” (“Emotional States”) kļuvusi par populārā Dizaina festivāla centrālo notikumu, piesaistot plašu starptautisko mediju un skatītāju uzmanību.

Saistītās ziņas

Londonas dizaina biennāles uzvarētājs Artūrs Analts: "Dizains kaut kādā ziņā var glābt pasauli" 3
Ilggadējais "G-Star" dizainers Pīters Kūls var iztikt bez pannas un lidmašīnas
Ielu modes luksusa dizainers Ablohs: "Taviem vecākiem bija viena žakete, tavai paaudzei ir 12 tēkrekli un iepirkšanās kā sporta veids" 2

Nedalītu LDB apmeklētāju interesi guva trīs godalgotie darbi: Ēģiptes ekspozīcija “Modernista sašutums”, ASV ekspozīcija “Sejas vērtības”, ko veidoja Cooper Hewitt Smithsonian dizaina muzejs, un Latvijas ekspozīcija “Matter to Matter”, ko producēja LNMM / Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (DMDM).

Artūrs Analts. (Foto: © Mark Cocksedge)

Izstādē DMDM Lielajā zālē būs iespēja iepazīties arī ar LDB 2018 medaļu, kas jau atceļojusi uz Latviju.

Foto: Publicitātes foto

Tas ir unikāls dizaina produkts, kuru izveidojusi pazīstama juveliermākslas kompānija “Shimell and Madden”, savukārt medaļu reprezentācijas futlāri tika pasūtīti Robam Hadrilam (Rob Hadrill), atzītas grāmatu sietuves Londonā “Book Works” direktoram.

Ekspress izstāde DMDM būs apskatāma visas dienas, izņemot pirmdienu, no plkst. 12.00 līdz 18.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00 par akcijas cenu 1,50 EUR.

Vēl portālā

Vecums, kad pareizs miega režīms ir visbūtiskākais 6
Gardie un veselīgie mandarīni – nemet ārā miziņas, arī tās var praktiski izmantot 11
Tavs horoskops šodienai. Svētdiena, 16. decembris
Pievienot komentāru

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь