Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Noname Atelier (Foto: Publicitātes foto)

Paziņoti 29. Rīgas modes nedēļas dalībnieki

Mode
5. oktobrī 13:07 2018. gada 5. oktobrī 13:07
Jauns.lv
Šī mēneša izskaņā norisināsies Rīgas modes nedēļa, kas jau 29. reizi pulcēs modes un stila profesionāļus un atbalstītājus. Šajos modes svētkos no 23. līdz 27. oktobrim savas jaunās kolekcijas atrādīs četrpadsmit dizaineri un modes zīmoli no Latvijas – ne tikai sieviešu, bet arī bērnu un vīriešu modes, kā arī pieci ārvalstu zīmoli.

Pixie won't play (Foto: Publicitātes foto)

Savas jaunās, 2019. gada pavasara-vasaras kolekcijas modes skatēs prezentēs un Rīgas modes nedēļā piedalīsies tādi zīmoli kā Natālija Jansone, Public Makes Image, BLCV by Bulichev, Talented, One Wolf, Bergs Privé, Katya Katya London un Nóló.
 
Kā ikkatru sezonu, arī šajā Rīgas modes nedēļā modes cienītājus priecēs rūpīgi izraudzīti debitanti, kas savas kolekcijas RFW laikā izrādīs pirmo reizi. Tā, piemēram, jaunā modes māksliniece Anna Elizabete Fashion savu jauno kolekciju demonstrēs atklāšanas pasākumā, kas tiks veltīts jaunajiem modes māksliniekiem digitalizācijas laikmetā. Savu debiju Rīgas modes nedēļa piedzīvos arī zīmoli NONAME Atelier un Pixie Won’t Play.

Public Makes Image (Foto: Publicitātes foto)

Šosezon, Rīgas modes nedēļā atgriežas igauņu zīmoli Ivo Nikkolo, Kristel Kuslappu un Diana Arno, kā arī divi ārvalstu zīmoli, kas Latvijas sabiedrībai būs jaunums – modes zīmols Duarte no Portugāles un Teodora Mitrovska no Maķedonijas – ar abām šīm jaunajām māksliniecēm sadarbība izveidojusies pateicoties projektam „United Fashion”.

Paade Mode (Foto: Publicitātes foto)

Bērnu mode ir kļuvusi par neatņemamu RIGA FASHION WEEK sastāvdaļu un arī šoruden ar īpaši mīlīgām skatēm modes nedēļas viesus priecēs trīs sasniegumiem bagāti Latvijas bērnu modes zīmoli – Aristocrat Kids, Paade Mode un Leny Tomy Factory.
 
2019. gada pavasara-vasaras sezonai veltītā Rīgas modes nedēļa norisināsies Rīgā no 23. līdz 27. oktobrim.

Vēl portālā

FOTO: Šlesers, Krištopans, Domburs un citi ietekmīgi ļaudis pulcējas Jūlija Krūmiņa 75. jubilejas svinībās 191
Gardie un veselīgie mandarīni – nemet ārā miziņas, arī tās var praktiski izmantot 11
Rīgas cirka skolas radītāja Māra Pāvula: "Sapratu, ka mana misija ir cirks"
Pievienot komentāru

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь