Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Godmanis 60 gadu vecumā kļūs par tēvu

Slavenības
2011. gada 1. martā 11:11 2011. gada 1. martā 11:11
 
Pirms dažām nedēļām tika šķirta Eiroparlamenta deputāta Ivara Godmaņa (59) un viņa sievas Ramonas Godmanes (56) laulība, bet jau šovasar teju 60 gadus vecais politiķis būs tēvs vēl vienam bērnam, jo viņa draudzene Ilze Pētersone (35) ir stāvoklī.

Ivars Godmanis un Ilze Pētersone pirms nedēļas apmeklēja Kailijas Minogas koncertu „Arēnā Rīga”. Kaut arī viņa mīļotā ir bērna gaidībās, lielajā salā viņa devās bez siltas cepures.

Bijušais Ministru prezidents Ivars Godmanis jau kopš 2009. gada ir kopā ar 24 gadus jaunāku Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni. Abi iepazinās 2007. gadā, kad Godmanis kļuva par iekšlietu ministru, bet vēlāk Pētersone kļuva par toreizējā Ministru prezidenta Godmaņa padomnieci ārlietu jautājumos, savukārt jau 2008. gadā viņa sniedza padomus Godmanim padomus Eiropas Savienības un starptautisko organizāciju jautājumos. Kasjauns.lv jau toreiz vērsa uzmanību, ka tad vēl precētajam Godmanim, iespējams, ir ārlaulības attiecības ar savu padomnieci, jo abi pārāk bieži bija piefiksēti kopā ārpus darba laika dažādos publiskos pasākumos, it sevišķi vērojot sporta spēles – hokeju, basketbolu, tenisu.

Tagad Godmaņa un Pētersones attiecībās iestājies jauns posms – viņi kļūs par vecākiem. Priecīgais notikums gaidāms vasarā, un mazulis Pētersonei būs pirmdzimtais, savukārt Godmanim jau ir trīs bērni, kas dzimuši laulībā ar Ramonu Godmani. Viņu atvases Rihards, Edgars un Katrīna jau sasnieguši pilngadību, turklāt vecākais dēls Edgars 2008. gada nogalē dāvāja Godmanim mazdēlu Rūdolfu.

 Kasjauns.lv/Dmitrijs Kijonoks, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Kas jāņem vērā, iegādājoties Covid-19 testu aptiekā, un kurā brīdī to vislabāk veikt
Pēc kuņģa izmeklēšanas procedūras klīnikā Krievijā miruši trīs pacienti
"Nevakcinētie savu izvēli ir izdarījuši." Viļņas mērs aicina atcelt visus Covid-19 pandēmijas ierobežojumus 3
Pievienot komentāru